سرعت زیاد عامل واژگونی در معابر مرکزی شهر سمنان

سرعت زیاد عامل واژگونی در معابر مرکزی شهر سمنان

چراغونی/سمنان سرعت بالا و عدم توجه به جلو منجر به واژگونی یک خودرو و مصدومیت دو نفر در یکی از خیابان های مرکزی شهر سمنان شد.

رضا قدرتی فرمانده شیفت ایستگاه 1 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان 25 فروردین ماه از واژگونی یک خودرو در بلوار شهید نوروزی این شهر خبر داد و اظهار کرد: این سانحه منجر به مصدومیت دو نفر از سرنشینان خودرو شد.

وی با اشاره به تماس با سامانه های ارتباطی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان افزود: با اعلام حادثه واژگونی خودرو توسط ستاد فرماندهی 125 به ایستگاه شماره 1 بلافاصله تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان با حضور در محل حادثه ضمن امداد رسانی به سرنشینان نسبت به ایمن سازی خودرو و قطع جریان برق از باطری پس از بکارگیری جرثقیل و صاف کردن خودرو و اطمینان از ایمن بودن محل، صحنه را به عوامل راهور و نیروی انتظامی تحویل دادند.
قدرتی همچنین با بیان این که این حادثه دو مصدوم داشت، یادآوری کرد: مصدومان حادثه توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

فرمانده شیفت ایستگاه 1 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان تاکید کرد: رعایت سرعت مطمینه و مجاز و توجه به جلو و عدم استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی از بسیاری از تصادفات و حوادث جلوگیری می کند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرعت زیاد عامل واژگونی در معابر مرکزی شهر سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرعت زیاد عامل واژگونی در معابر مرکزی شهر سمنان"، کلیک کنید.