رکورد برنده ترین باشگاه تاریخ فوتبال در اختیار الهلال!

رکورد برنده ترین باشگاه تاریخ فوتبال در اختیار الهلال!

آفتاب نیوز :

الهلال با فتح سوپر کاپ عربستان برد های متوالی اش در این فصل را به عدد 39 رساند تا «بهترین باشگاه تاریخ فوتبال شود».

الهلال عربستان با ارزش 242 میلیون یورو گران ترین تیم کنونی و تاریخ فوتبال آسیا به شمار می آید. یعنی ارزش این باشگاه فوتبال سعودی دقیقا 2 برابر ارزش کل لیگ برتر فوتبال ایران (121 میلیون یورو) است.

الهلال پیش از این در این فصل با الاتحاد 6 بار بازی کرده بود. این بازی به ال کلاسیکوی عربستان شهرت دارد و تیم آبی های ریاض در این فصل در هر 6 بازی هم برنده شدند تا در ال کلاسیکو هم رکورد بی نظیر 100 درصد برد در مسابقات یک فصل را کسب کند.

نشریه الریاضیه عربستان گزارش می دهد که الهلال به باشگاهی تبدیل شد که بیشترین جام را در تمام تورنمنت های داخلی و آسیایی در میان باشگاه های عربستان کسب کرده و 67 مین جام قهرمانی اش را فتح کرد.

نشریه عکاظ عربستان خبر می دهد که الهلال با بایرلورکوزن و ژابی آلونسو رقابت تنگاتنگی در این فصل فوتبالی دارد. تیم عربستانی تاکنون در 42 بازی شکست نخورده و لورکوزن هم در 42 بازی شکست نخورده، اما تعداد های برد های متوالی الهلال 2 برد بیشتر از لورکوزن است و ژابی با 37 برد، 5 تساوی پایین از الهلال قرار دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکورد برنده ترین باشگاه تاریخ فوتبال در اختیار الهلال!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکورد برنده ترین باشگاه تاریخ فوتبال در اختیار الهلال!"، کلیک کنید.