نکونام: حرفه ای هستم، هضم خیلی از مسایل برای من سخت است

نکونام: حرفه ای هستم، هضم خیلی از مسایل برای من سخت است

به گزارش خبرگزاری چراغونی؛ جواد نکونام درنشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اظهار داشت: درباره بازی فردا کار و هدف ما کاملاً مشخص است. در بازی قبل ما همه دیدند که ما همه تلاش مان را کردیم تا برنده شویم، اما متاسفانه نتوانستیم از موقعیت های مان استفاده کنیم، بنابراین تمرکز ما روی بازی فرداست. به دوست خوبم مجتبی حسینی بابت ساختن چنین تیم خوبی تبریک می گویم. قطعاً بازی فردا، مسابقه راحتی برای هر دو تیم نخواهد بود و ما می خواهیم با تمرکز کافی و صرف فعل خواستن نتیجه لازم را کسب کنیم.

شرایطی کاملاً نابرابر با سایر مدعیان داریم
سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آسیب دیدگی صالح حردانی در تمرینات تیم استقلال بوده یا در اردوی تیم ملی به وجود آمده است، گفت: آن چیزی که حردانی به من گفت، این بود که در تمرین دوم مان بعد از بازگشت از تیم ملی او شوتی زده که باعث آسیب دیدگی اش شده است. خوشبختانه حردانی الان شرایط بازی دارد و می توانیم از او استفاده کنیم، اما پزشکان باید نظر نهایی را بدهند. به هر حال خستگی حضور در تیم ملی هم در آسیب دیدگی حردانی تاثیرگذار بوده، اما ما نگاه مان به تیم ملی، ملی است. همه شرایط ما را می دانند، ما یامگا را به آن شکل از دست دادیم، در ادامه یکی از بهترین پاسورهای خودمان (مهدی پور) را هم از دست دادیم و شرایطی کاملاً نابرابر با سایر مدعیان داریم. با این حال امیدواریم مصدومیت های جزیی دیگر گریبان ما را نگیرد.

از روز اولی که آمدم سختی های کار در استقلال را می دانستم
نکونام در پاسخ به این پرسش که آیا او تا پایان فصل با مدیریت باشگاه تعامل خواهد کرد تا در پایان فصل نتیجه مدنظر هواداران را کسب کنند، خاطر نشان کرد: مربیگری سختی های خودش را دارد. از روز اولی که به استقلال آمدم سختی های کار را می دانستم. اتفاقات عجیب و غریب در فوتبال ایران زیاد رقم می خورد، من فوتبال را حرفه ای بازی کردم و هضم خیلی از مسایل برای من سخت است. نگاه من کاملاً فوتبالی است و تلاش می کنیم مشکلات حل شود. نگرانی من برای تیم است. بازیکنان من باید در تمرینات بهترین شرایط را داشته باشند و من هم بهترین شرایط را برای آنها رقم بزنم. تمام تمرکز من در هشت هفته پایانی روی تیم است، باشگاه و مدیریت هم بهترین شرایط را برای تیم فراهم کنند تا بتوانیم این هفته ها را به خوبی پشت سر بگذاریم. بازیکنان و کادر فنی واقعاً کار بزرگی انجام دادند و امیدوارم بتوانیم تا پایان لیگ بهترین عملکرد را داشته باشیم. تمام تیم ها مدعی هستند و دوست دارند جام بگیرند، اما یک جام است برای یک تیم.

وی راجع به اینکه آیا ممکن است، حذف احتمالی سرخابی ها از آسیا روی کیفیت تیمش تاثیر بگذارد، تصریح کرد: من چون اطلاعی ندارم نمی توانم نظری بدهم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه برای بازی فردا محروم و مصدومی دارند، گفت: داشته باشیم هم نمی گویم، طبیعی است. مهدی پور که در بازی گذشته مصدوم شد، آرمین سهرابیان هم بازیکن محروم ماست.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام: حرفه ای هستم، هضم خیلی از مسایل برای من سخت است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام: حرفه ای هستم، هضم خیلی از مسایل برای من سخت است"، کلیک کنید.