«قطب شمال» جایگزین «گناه فرشته» می شود

با پایان سریال «گناه فرشته»، قسمت اول سریال «قطب شمال» به کارگردانی امین محمودی یکتا و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان هفته اول اردیبهشت از شبکه نمایش خانگی منتشر می شود.

به گزارش چراغونی به نقل از روابط عمومی پلتفرم، «قطب شمال» عنوان جدیدترین سریال شبکه نمایش خانگی است که پخش آن از جمعه (7 اردیبهشت ماه) ساعت 8 صبح از شبکه نمایش خانگی آغاز می شود.  

فرزاد فرزین، آناهیتا درگاهی و امیرحسین فتحی با هنرمندی نازنین بیاتی، فرزاد حسنی، عباس جمشیدی فر، شهرام قایدی، نگار فروزنده، شهروز دل افکار در کنار فرهاد آییش، امیر دژاکام و بهادر زمانی از جمله چهره هایی هستند که در «قطب شمال» نقش آفرینی کرده اند.

«قطب شمال» جابگزین «گناه فرشته» می شود

در خلاصه داستان این درام که از پلتفرم مجله چراغونی منتشر خواهد شد، آمده: همایون و ارغوان در آستانه ازدواج، قربانی خیانتی هولناک می شوند. همایون پشت دیوارهای زندان برای انتقام از سامان لحظه شماری می کند که مرگ از راه می رسد….

آرشام یکتا متولد می شود و دختری به نام صحرا کنارش قرار می گیرد تا مسیر انتقام از خاینین برای آرشام هموار شود.

«قطب شمال» جابگزین «گناه فرشته» می شود

دیگر عوامل این سریال عبارت اند از: نویسندگان: حامد افضلی و امین محمودی یکتا، مدیرفیلمبرداری: علی تبریزی، تدوین: ژینوس پدرام، طراح صحنه: سعید حسنلو، موسیقی: بامداد افشار، طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان، مدیرتولید: مجتبی برهانی زاده، مدیر صدابرداری: محمود کاشانی، طراح لباس: مرجان گلزار و طراح گریم: مونا جعفری.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«قطب شمال» جایگزین «گناه فرشته» می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«قطب شمال» جایگزین «گناه فرشته» می شود"، کلیک کنید.