مشاور خرید ملک در دبی

آفتاب نیوز :

مشاور خرید ملک در دبی: کشور امارات مخصوصا شهر دبی به دلیل اقتصاد پویا و ارایه سبک زندگی لوکس و مجلل در سال های اخیر به یکی از مقاصد جذاب برای خرید ملک در دنیا تبدیل شده است. علاوه بر این، خرید ملک در دبی یک روش بسیار عالی است که در کنار سرمایه گذاری پر سود و مطمین می توانید صاحب ویزای اقامت امارات شوید. با این حال، سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات دبی مانند هر بازار پر رونق دیگری با مجموعه ای از چالش ها روبرو است. این موضوع اهمیت مشاوره خرید ملک در دبی را نشان می دهد.

در حال حاضر شرکت های مشاور املاک مختلفی مانند گروه مشاور املاک سایان هوم دبی فعالیت دارند. این شرکت ها ضمن معرفی پروژه های عمرانی، مشاوره های تخصصی در خصوص خرید بهترین گزینه و کسب بالاترین سود سرمایه گذاری را خریداران ارایه می دهند.

چرا برای خرید ملک در دبی به مشاوره نیاز داریم؟

استفاده از خدمات مشاور وکلای املاک برای خرید ملک در دبی الزام قانونی ندارد. اما با توجه به اینکه بسیاری از افراد از امور اداری و پروسه قانونی خرید ملک در دبی اطلاع دقیق و درستی ندارند، حضور یک مشاور حقوقی قابل اعتماد و با تجربه می تواند تجربه یک خرید مطمین و بی دردسر را برای شما به ارمغان آورد.

یک وکیل املاک باتجربه در دبی از آخرین قوانین خرید ملک برای متقاضیان خارجی، قوانین بانکی دبی، نحوه دریافت وام، روش های خرید اقساطی خانه، نحوه پرداخت اقساط، نحوه تحویل ملک و. آگاهی دارد و بهترین راه حل را برای سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی به شما ارایه می دهد.

استفاده از خدمات مشاوره املاک در زمان خرید ملک در دبی همچنین به شما کمک می کند تا از میان انبوه پروژه های ساختمانی، گزینه ای را انتخاب نمایید که با انتظارات، سلیقه و بودجه شما همخوانی داشته باشد و در سال های آتی بازگشت سرمایه خوبی برای شما داشته باشد.

نکته مهمی که به هنگام کمک گرفتن از مشاور برای خرید ملک در دبی این است که حتما از قانونی بودن فعالیت شرکت مشاور املاک مطمین شوید تا ناخواسته در دام افراد سودجو گرفتار نشوید. متاسفانه تقاضای روبه رشد متقاضیان خارجی به خرید خانه در دبی باعث شده تا آمار کلاهبرداری در این زمینه زیاد شود و بسیاری از خریداران قربانی افراد کلاهبردار می شوند.

در ادامه، برای اطلاع بیشتر شما خریداران گرامی، مهم ترین قوانین خرید ملک در دبی را فهرست کرده ایم.

قوانین خرید ملک در دبی

قوانین خرید ملک در دبی برای تمام متقاضیان خارجی یکسان است. اگر قصد خرید خانه در امارات را دارید، توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی از قوانین زیر اطلاع داشته باشید.

 • سرمایه گذار خارجی تنها اجازه خرید ملک از مناطق آزاد را دارد.
 • برای اخذ اقامت، ملک مورد نظر باید مسکونی باشد.
 • با خرید یک ملک به ارزش حداقل 750 هزار درهم، می توانید اقامت موقت 2 ساله امارات را دریافت نمایید.
 • اقامت امارات از طریق خرید خانه در دبی، تنها به املاک کامل ساخته شده تعلق می گیرد.
 • سرمایه گذار خارجی برای اخذ اقامت موقت امارات نباید ملکی که سند آن در رهن است را خریداری کند.
 • سند مالکیت املاک دبی توسط اداره زمین امارات (DLD) صادر می شود.
 • با خرید خانه در امارات و دریافت اقامت موقت دبی، ویزای کار صادر نمی شود.
 • چنانچه در خرید یک ملک در امارات شریک شده اید و قصد درخواست ویزای اقامت امارات را دارید، باید سهم شما از ملک حداقل 1 میلیون درهم باشد.
 • با خرید خانه در دبی، به فرد اقامت دایم امارات و تابعیت این کشور داده نمی شود.
 • با دریافت اقامت امارات از طریق خرید خانه در دبی، ملک مورد نظر در سیستم املاک و اراضی دبی بلاک می شود و خریدار نمی تواند آن را به فروش برساند.
 • با فروش خانه در دبی مجوز اقامت موقت شما در امارات متحده عربی باطل می شود.
 • خریداران خرید ملک در امارات از پرداخت مالیات معاف هستند.
 • در مالکیت 100 درصدی املاک، تمام مسیولیت های خرید و نگهداری ملک بر عهده خریدار است.

مشاوران املاک در سایان هوم دبی به بازار املاک و مستغلات دبی کاملا تسلط دارند و از قوانین خرید ملک در امارات آگاه هستند. به همین دلیل به شما کمک می کنند تا فرایند خرید ملک آسان و سریع تری داشته باشید. همچنین، از هدر رفتن احتمالی سرمایه شما جلوگیری می کنند.

قوانین خرید ملک در دبی

مراحل خرید ملک در دبی

به طور کلی، نحوه خرید ملک در دبی به صورت زیر می باشد:

1-توافق بر سر شرایط معامله

2-تنظیم قرارداد MOU

3-دریافت کد رهگیری NOC

4- استعلام کد رهگیری از دفترخانه اسناد رسمی

5-پرداخت عوارض نوسازی و پسماند به شهرداری منطقه

6-دریافت حساب دارایی از اداره مالیات

7-انتقال سند به خریدار

8-هزینه های انتقال سند ملک در دبی

بدون شک حضور یک وکیل املاک باتجربه در هر یک از مراحل خرید ملک در دبی می تواند خیال شما را از بابت قانونی بودن روند انجام کار و هدر نرفتن وقت و سرمایه تان مطمین سازد.

بهترین راه مهاجرت به دبی

برای دریافت ویزای اقامت امارات روش های مختلفی وجود دارد. شما می توانید از طریق خرید ملک، تحصیل، ازدواج، فرزندآوری، تاسیس یک شرکت و. صاحب ویزای اقامت دبی شوید. هر یک از این روش ها شرایط خاصی دارند و بسیاری از آن ها مناسب تمام افراد نمی باشند. اما با اطمینان می توان گفت خرید ملک بهترین روش مهاجرت به دبی می باشد.

مشاور خرید ملک در دبی

دولت امارات در سال های اخیر برای جذب سرمایه گذاران خارجی، شرایط آسان تری برای دریافت اقامت امارات ارایه داده است. بر اساس قوانین جدید مهاجرتی امارات، افراد با خرید یک ملک مسکونی در مناطق آزاد دبی با حداقل ارزش 750 هزار درهم می توانند برای ویزای اقامت 2 ساله دبی را برای خود، همسر، فرزندان و پدر و مادر خود درخواست دهند.

اقامت 2 ساله دبی از طریق خرید ملک موقتی است، اما به صورت دایم قابل تمدید می باشد. علاوه بر این، با افزایش میزان سرمایه گذاری ملکی تا 2 میلیون درهم می توانید از ویزای اقامت بلند مدت 5 و 10 ساله امارات نیز برخوردار شوید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشاور خرید ملک در دبی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشاور خرید ملک در دبی"، کلیک کنید.