سامانه بارشی در راه اصفهان/کاهش دما تا 8 درجه

سامانه بارشی در راه اصفهان/کاهش دما تا 8 درجه

آفتاب نیوز :

آسیه آقایی با اشاره به اینکه سامانه بارشی از فردا چهارشنبه وارد استان می شود، اظهار داشت: این سامانه تا روز پنجشنبه فعال است و به دنبال آن گذر متناوب امواج تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: وضعیت جوی طی این مدت در بیشتر مناطق به صورت قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید تا شدید و گاهی طوفان لحظه ای پیش بینی می شود و در نیمه شرقی وزش باد گاهی همراه با گردوخاک خواهد بود.

به گفته کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان، از عصر فردا چهارشنبه تا روز پنجشنبه بارش های رگباری، گاهی همراه با رعد و برق و احتمال تگرگ به ویژه در نیمه غربی استان پیش بینی می شود.

آقایی افزود: شدت بارش ها در ساعات عصر و شب به ویژه چهارشنبه شب تا پنجشنبه خواهد بود ضمن اینکه کاهش محسوس دما بین 6 تا هشت درجه سلسیوس از صبح پنجشنبه تا روز جمعه انتظار می رود.

به گفته وی کمینه دمای هوا طی 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان یک تا 2 درجه افزایش دارد و طی این مدت بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به 28 درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به 15 درجه سلسیوس بالای صفر می رسد.

طی این مدت خوروبیابانک با 31 درجه سلسیوس بالای صفر و بویین میاندشت با کمینه دمای سه درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان خواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سامانه بارشی در راه اصفهان/کاهش دما تا 8 درجه" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سامانه بارشی در راه اصفهان/کاهش دما تا 8 درجه"، کلیک کنید.