قطع سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی از مهرماه سال گذشته /مصوبه ای برای تاکسی های درون شهری نداریم

قطع سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی از مهرماه سال گذشته /مصوبه ای برای تاکسی های درون شهری نداریم

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده ای نفتی گفت: از چراغونی ماه هیچ تخصیص سهمیه سوختی برای تاکسی های اینترنتی تخصیص نیافته و این مساله موضوع جدیدی نیست.

جعفر سالاری نسب، در گفت وگو با چراغونی، در خصوص جزییات خبر مطرح شده مبنی بر عدم تخصیص سوخت به تاکسی های اینترنتی، اظهار کرد: از سال 1398 با مصوبه وزارت کشور برای سوخت تاکسی های اینترنتی اعتبار درنظر گرفته شد، اما از مهرماه سال گذشته تاکنون هیچ بودجه ای در این راستا تخصیص پیدا نکرده است.

وی افزود: با توجه به نرخ پایین بنزین و یارانه ای که به این بخش تعلق می گیرد دیگر نیازی به تخصیص این اعتبار نبود، به همین دلیل از مهرماه سال قبل سهمیه این بخش حذف شد.

سالاری نسب با بیان اینکه تصمیم اتخاذ شده جدید نیست و چندین ماه است که اجرایی می شود، گفت: در طول این مدت نیز با مشکل جدی مواجه نبودیم و با توجه به ازدیاد مصرف بنزین دولت ناچار به اخذ تصمیمات مدیریت مصرف جدا از ابزارهای قیمتی است.

وی با تاکید بر اینکه این موضوع ارتباطی با تاکسی های درون شهری ندارد و در این رابطه مصوبه ای اعلام نشده است، گفت: در راستای مدیریت مصرف و کاهش مصرف سوخت چنین تصمیمی از سوی وزارت کشور اخذ شده و شرکت پخش فراورده های نفتی تنها مجری است.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قطع سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی از مهرماه سال گذشته /مصوبه ای برای تاکسی های درون شهری نداریم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قطع سهمیه سوخت تاکسی های اینترنتی از مهرماه سال گذشته /مصوبه ای برای تاکسی های درون شهری نداریم"، کلیک کنید.