وزیر بهداشت: هرگونه تعرفه گذاری ویزیت پزشکی خارج از مسیر شورای عالی بیمه، غیرقانونی است

وزیر بهداشت: هرگونه تعرفه گذاری ویزیت پزشکی خارج از مسیر شورای عالی بیمه، غیرقانونی است

وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه نرخ تعرفه ویزیت پزشکی تنها در مسیر شورای عالی بیمه باید انجام شود اظهار کرد: تعرفه گذاری روال قانونی دارد و باید از مسیر شورای عالی بیمه انجام شود و اگر انجمنی از این قانون تمرد کند بر خلاف قانون است و هویت خود را زیر سوال می برد.

به گزارش چراغونی بهرام عین اللهی ـ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ـ با تاکید بر اینکه نرخ تعرفه ویزیت پزشکی تنها از مسیر شورای عالی بیمه باید انجام شود، اظهار کرد: هرگونه تعرفه گذاری خارج از مسیر شورای عالی بیمه غیرقانونی است.

وی ادامه داد: اینکه هر انجمنی تعرفه ای مشخص کند خلاف قانون است. قانون مجلس تعیین کرده است که شورای عالی سلامت و بیمه ها باید تعرفه ها را مشخص کنند این تعرفه ها به برنامه بودجه ارسال شود و پس از تایید این بودجه ها به هییت دولت ارسال شود تا هییت دولت آن را تصویب کند.

عین اللهی تاکید کرد: تعرفه گذاری روال قانونی دارد و اگر انجمنی از این قانون تمرد کند بر خلاف قانون است و هویت خود را زیر سوال می برد. حرمت امامزاده به متولی آن است و ما باید خودمان حرمت خود را نگه داریم و اگر ما با هم همراه نباشیم دیگر مردم به ما اعتماد نمی کنند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر بهداشت: هرگونه تعرفه گذاری ویزیت پزشکی خارج از مسیر شورای عالی بیمه، غیرقانونی است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر بهداشت: هرگونه تعرفه گذاری ویزیت پزشکی خارج از مسیر شورای عالی بیمه، غیرقانونی است"، کلیک کنید.