سخت ترین بازی استقلال برابر تراکتور خواهد بود

سخت ترین بازی استقلال برابر تراکتور خواهد بود

پیشکسوت استقلال می گوید: استقلال با نتیجه مساوی که برابر مس رفسنجان به دست آورد شرایط را برای بازی بعد خود برابر تراکتور سخت کرد و باید به سختی بجنگد تا صدرنشینی را از دست ندهد.

علیرضا اکبرپور در گفت وگو با چراغونی، در ارزیابی از عملکرد آبی پوشان برابر مس رفسنجان در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: با نتیجه مساوی که استقلال برابر مس رفسنجان کسب کرد 2 امتیاز بازی را از دست داد و کار را برای خودش سخت کرد. استقلال برای ماندن در کورس قهرمانی و حفظ صدرنشینی نباید به راحتی امتیاز از دست بدهد و فضا را برای حریفان خود جهت قرار گرفتن در صدر جدول فراهم کند.

اکبرپور در ارزیابی از عملکرد بازیکنان مس رفسنجان، خاطرنشان کرد: مس رفسنجان با آمدن نویدکیا متحول شده و بازیکنان خوبی هم دارد. این تیم برابر استقلال با انگیزه بسیار بالایی بازی کرد و هدفش توقف استقلال بود که به هدف خود رسید.

وی ادامه داد: کار استقلال برای بازی بعد برابر تراکتور سخت شد. تراکتور یکی از بهترین های تیم های لیگ است و با مربی با دانش و بازیکنان خارجی خوبی که دارد برای قهرمانی در لیگ می جنگد و امتیاز گرفتن برابر چنین تیمی به راحتی امکانپذیر نیست. بنابراین اگر استقلال در این بازی نیز امتیاز از دست بدهد از کورس قهرمانی عقب می افتد و شرایط برای این تیم سخت خواهد شد.

پیشکسوت استقلال در پایان تصریح کرد: در حال حاضر که لیگ به جای حساس رسیده هر بازی آن برای استقلال مانند جام حذفی می ماند که اگر ببرد صعود می کند و اگر ببازد قهرمانی را از دست می دهد. استقلال بعد از این باید بازی ها را به شکلی پیش ببرد که جلوی هیچ کدام از حریفانش 3 امتیاز را از دست ندهد. البته تراکتور نیز تیمی نیست که به راحتی به استقلال امتیاز بدهد و قطعا استقلال سخت ترین بازی خود را برابر تراکتور خواهد داشت.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سخت ترین بازی استقلال برابر تراکتور خواهد بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سخت ترین بازی استقلال برابر تراکتور خواهد بود"، کلیک کنید.