محدودیت ترافیکی جاده ها در تعطیلات عید فطر اعلام شد

محدودیت ترافیکی جاده ها در تعطیلات عید فطر اعلام شد

آفتاب نیوز :

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت های تردد در جاده ها طی آخر هفته و تعطیلات عید فطر را اعلام کرد.

سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفت وگو با چراغونی محدودیت تردد ایام عید فطر را اعلام کرد و گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12:00 ظهر روز سه شنبه مورخ 21 فروردین 1403 الی ساعت 06:00 روز شنبه 25 فروردین 1403 از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است و همچنین تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی در خصوص تردد در محور کرج – چالوس گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ شیرانی در خصوص اعمال محدودیت قطعی تردد شمال به جنوب گفت: روز چهارشنبه تاریخ 22 فروردین 1403 ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت 0830 از مرزن آباد به سمت تهران انسداد به صورت کامل اعمال می شود. (شمال به جنوب)،از ساعت 10:30 از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یکطرفه اعمال می شود و از ساعت 24:00 یکطرفه اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دوطرفه می شود.

وی ادامه داد: پیش بینی محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک در روزهای سه شنبه و پنجشنبه تاریخ 21 و 23 فروردین 1403 ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت 10:00 از مرزن آباد به سمت تهران انسداد به صورت کامل اعمال می شود. (شمال به جنوب)

از ساعت 1200 از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یکطرفه اعمال می شود و همچنین از ساعت 24:00 یکطرفه اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دوطرفه می شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال محدودیت قطعی تردد جنوب به شمال خبر داد و گفت: روز جمعه تاریخ 24 فروردین 1403 ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت 08:30 از ابتدای آزادراه تهران شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می شود.و همچنین از ساعت 0930 از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال می شود.

وی ادامه داد: از ساعت 11:30 از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه اعمال می شود. (شمال به جنوب) و از ساعت 2400 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دوطرفه می شود.

تردد از مسیر جاده قدیم کرج چالوس تا محدوده تونل کندوان برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت 07:00 از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

سرهنگ شیرانی گفت: پیش بینی محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک در روز شنبه تاریخ 25 فروردین 1403 ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت 10:00 از ابتدای آزادراه تهران شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می شود. و همچنین از ساعت 11:00 از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال می شود. از ساعت 13:00 از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه اعمال می شود. (شمال به جنوب) و از ساعت 24:00 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دوطرفه می شود.

وی در خصوص تردد از مسیر جاده قدیم کرج چالوس تا محدوده پل زنگوله گفت: برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت 08:00 از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

سرهنگ شیرانی درباره تردد در محور هراز گفت: تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است. همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 06:00 روز سه شنبه تاریخ 21 فروردین 1403 الی ساعت 02:00 بامداد روز شنبه تاریخ 25 فروردین 1403 از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است. و در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی از روز سه شنبه تاریخ 21 فروردین 1403 الی روز جمعه تاریخ 24 فروردین 1403 به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

سرهنگ شیرانی درباره تردد در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس گفت: تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 07:00 الی 24:00 روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه تاریخ های 21،22،23، و 24 فرودین ماه در محور فوق ممنوع است.

وی درباره تردد در در محور آستارا-اردبیل و بالعکس گفت: تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 07:00 الی 24:00 روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه تاریخ های 21،22،23 و 24 در محور فوق ممنوع است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محدودیت ترافیکی جاده ها در تعطیلات عید فطر اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محدودیت ترافیکی جاده ها در تعطیلات عید فطر اعلام شد"، کلیک کنید.