استقلال دفاعی بازی نمی کند/ مشکلات مالی تمامی ندارد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

استقلال دفاعی بازی نمی کند/ مشکلات مالی تمامی ندارد - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار چراغونی، آرش رضاوند پس از تساوی دو بر دو تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: در روزی که حق ما برد بود دو امتیاز را از دست دادیم درست برخلاف کسانی که مدعی هستند ما دفاعی بازی می کنیم امروز همه شاهد بودند که یک بازی هجومی را ارایه کردیم و هر کدام از ما با بدشانسی چند موقعیت گل را از دست دادیم.

وی افزود: 8 هفته تا پایان لیگ باقی مانده و ما تلاش می کنیم تا در دیدارهای آینده برنده از زمین خارج شویم.

رضاوند در خصوص مشکلات مالی استقلال هم گفت: مشکلات ما پایانی ندارد و نمی دانم چرا باشگاه تلاش بیشتری برای حل مشکلات نمی کند. مسوولیت باشگاه حل کردن مشکلات تیم است و امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق صورت بگیرد.

هافبک استقلال در مورد عملکرد داور این دیدار هم گفت: به اعتقاد من تا اواخر بازی قضاوت داور خوب بود اما در یکی دو صحنه اشتباه داشت و ما از رسیدن به سه امتیاز محروم شدیم اما در مجموع قضاوت حیدری راضی کننده بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: زمان بازی آنقدر بد بود که هواداران ما نتوانستند به ورزشگاه بیایند. با توجه به اینکه بازی ها حساس تر می شود باید بازیها در اواخر هفته برگزار شود تا مردم بتوانند به ورزشگاه آمده و از تیم خود حمایت کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال دفاعی بازی نمی کند/ مشکلات مالی تمامی ندارد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال دفاعی بازی نمی کند/ مشکلات مالی تمامی ندارد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.