هواشناسی 18 فروردین 1403 / آغاز بارش 5 روزه باران از امروز در برخی مناطق

هواشناسی 18 فروردین 1403 / آغاز بارش 5 روزه باران از امروز در برخی مناطق

آفتاب نیوز :

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی و بررسی نقشه های همدیدی و آینده نگری از بعدازظهر امروز (شنبه 18 فروردین) با ورود سامانه بارشی به کشور، در برخی نقاط آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، شمال استان های آذربایجان غربی، زنجان و قزوین رگبار باران، رعدوبرق وزش باد شدید موقتی و در برخی نقاط خیرش گردوخاک پیش بینی می شود.

فردا (یکشنبه 19 فروردین) با گسترش فعالیت سامانه بارشی، در شمال غرب، برخی نقاط غرب و جنوب غرب، استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی، دامنه های مرکزی زاگرس رگبار باران، رعدوبرق وزش باد شدید موقتی و در برخی نقاط خیرش گردوخاک رخ خواهد داد.

روز دوشنبه (20 فروردین) علاوه بر شمال غرب کشور در ارتفاعات البرز مرکزی، برخی نقاط شمال شرق و شرق و برخی نقاط مرکزی زاگرس بارش پراکنده پیش بینی شده است.

روز سه شنبه (21 فروردین) در نیمه غربی کشور و روز چهارشنبه (22 فروردین) علاوه بر نیمه غربی در نواحی مرکزی، استان های ساحلی دریای خزر و دامنه های جنوبی البرز مرکزی بارش باران خواهیم داشت. بارش ها در روز چهارشنبه در مناطق ذکر شده تشدید خواهد شد.

طی روز های یکشنبه تا چهارشنبه پدیده تگرگ نیز در مناطق مستعد پیش بینی می شود.

فردا (یکشنبه) و از بعدازظهر تا روز سه شنبه در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید و در برخی نقاط گردوخاک رخ می دهد.

رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد در پایتخت

دریای خزر در سه روز آینده مواج است.

آسمان تهران امروز صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با ورزش باد پیش بینی شده است که فردا کمی ابری به تدریج ابری و احتمال رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد نیز وجود دارد. کمینه و بیشینه دمای هوا امروز در پایتخت 16 و 27 درجه سانتیگراد است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هواشناسی 18 فروردین 1403 / آغاز بارش 5 روزه باران از امروز در برخی مناطق" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هواشناسی 18 فروردین 1403 / آغاز بارش 5 روزه باران از امروز در برخی مناطق"، کلیک کنید.