تقدیر استاندار تهران از حضور پرشور و بابصیرت مردم استان در راهپیمایی قدس

تقدیر استاندار تهران از حضور پرشور و بابصیرت مردم استان در راهپیمایی قدس

استاندار تهران ضمن قدردانی از حضور با بصیرت و پرشور مردم ولایتمدار استان در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: اضمحلال کامل رژیم نسل کش اسراییل نزدیک است.

به گزارش چراغونی، علیرضا فخاری امروز جمعه در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با تاکید بر اهمیت حضور و خروش مردم عزیز و ولایتمدار استان تهران در حمایت از ملت شریف فلسطین و غزه اظهار کرد: مردم غزه با وجود زخم های بسیار در 6 ماه نبرد بی امان و شهادت خیلی از خانواده هایشان هنوز بر سر آرمان هایشان یعنی آزادی قدس شریف ایستاده و مقاومت می کنند.

استاندار تهران با بیان اینکه حضور پرشور مردم دلگرمی عمیقی برای ملت فلسطین و غزه ایجاد می کند، عنوان کرد: حضور پرشور و با بصیرت شما مردم عزیز استان تهران همپای ملت شریف ایران و همنوازی با مردم جهان دلگرمی شگرفی برای ملت بی پناه غزه و فلسطین رقم می زند و این نشان از اتحاد و همدلی در راستای تبعیت از مقام عظمای ولایت امام خامنه ای(حفظه الله) و پشتیبانی از ولایت فقیه است.

وی با اشاره به جنایات رژیم غاصب اسراییل در چندین دهه به مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد: خباثت و جنایت رژیم منحوس اسراییل پس از دهه ها کشتار مردم بیگناه برکسی پوشیده نیست و حمله به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه و شهادت سرداران رشید سپاه و مستشاران نظامی ارشد ایران بخش کوچکی از جنایات بی پایان این رژیم درحال نابودی است.

استاندار تهران در ادامه با اشاره به حادثه دمشق و به شهادت رساندن 7تن از سرداران و کارمندان سفارتخانه ایران در سوریه بیان کرد: شهادت 7سردار و کارمند کنسولگری ایران در دمشق که توسط رژیم غاصب و گرگ صفت صهیونیست رقم خورد نشان دهنده روزهای پایانی زندگی آنهاست و بزودی شاهد اضمحلال کامل این رژیم کودک کش و نسل کش خواهیم بود و دشمنان بدانند انتقام خون شهیدان راه قدس را به دستور فرمانده کل قوا خواهیم گرفت.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، فخاری در پایان با تقدیر از حضور با بصیرت مردم استان تهران خاطرنشان کرد:  حضور با شکوه و باغیرت و بصیرت مردم استان تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان از حمایت همیشگی مردم از ملت مظلوم غزه و فلسطین در راستای رسیدن به آزادی قدس شریف و احترام به حقوق شان دارد. این حضور باشکوه مردم عزیز نشان از مدال طلایی و پرافتخار ولایتمداری دارد، حضوری که در فراسوی گردنه های سخت انقلاب نه تنها کم نشد؛ بلکه در بزنگاه ها پررنگ تر شد و دشمنان از این حضور در هراسند و با حیله های بسیار نتوانستند خدشه بر بصیرت مردم ایجاد کنند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تقدیر استاندار تهران از حضور پرشور و بابصیرت مردم استان در راهپیمایی قدس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تقدیر استاندار تهران از حضور پرشور و بابصیرت مردم استان در راهپیمایی قدس"، کلیک کنید.