بشنوید| چگونه امام زمان(ع) را ببینیم؟

بشنوید| چگونه امام زمان(ع) را ببینیم؟

حجت الاسلام والمسلمین عالی با اشاره به بیانی از رسول گرامی اسلام(ص) که چگونه می توان امام زمان(عج) را دید، گفت: صبح و شب بر حسین (ع) من گریه کنید تا بتوانید امام زمان(عج) را ببینید.

به گزارش چراغونی، حجت الاسلام والمسلمین عالی ـ استاد اخلاق و سخنران برجسته ـ در مورد اینکه چگون می توان امام زمان(عج) را دید با ذکر داستانی، گفت: آیت الله محمود تهرانی 55 سال پیش در تهران زندگی می کرد و از خوبان بود و علمای بزرگ و برخی از مراجع دوستدارش بودند.

وی ادامه داد: ایشان تشرف های زیادی محضر حضرت ولیعصر(عج) داشتند، اما یک بار می گفت من زمانی که هنوز حضرت را ندیده بودم و بسیار مشتاق دیدن ایشان بودم در خواب پیغمبر اکرم(ص) را دیدم و به ایشان گفتم می خواهم ولی زمان خود را ببینم چه باید بکنم؟

این استاد اخلاق تاکید کرد: در خواب رسول الله(ص) به ایشان فرمودند: صبح و شب بر حسین (ع) من گریه کنید این مهم برایتان اتفاق می افتد. این کار تو را شبیه خود امام زمان(عج) می کند چون امام زمان(عج) صبح و شب به یاد جدش است.

حجت الاسلام والمسلمین عالی ابراز کرد: به همین منظور و به گفته رسول الله سعی کنیم هر روز حتی اگر صبح و شب نشد، یک بار در روز به یاد امام حسین(ع) باشیم و یک «السلام علیک یااباعبدالله» بگوییم.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بشنوید| چگونه امام زمان(ع) را ببینیم؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بشنوید| چگونه امام زمان(ع) را ببینیم؟"، کلیک کنید.