خشم امت اسلامی در روز قدس ماهیت اسراییل را بر باد داد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

خشم امت اسلامی در روز قدس ماهیت اسراییل را بر باد داد - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

داود شایقی در حاشیه برگزاری راهپیمایی روز قدس در اردبیل و در گفت و گو با خبرنگار چراغونی، اظهار کرد: در یک سال اخیر بر سرعت نابودی و اضمحلال رژیم صهیونیستی افزوده شده و صهیونیسم جهانی در سراشیبی سقوط و قهقرای مرگ تدریجی قرار گرفته است.

وی ناتوانی این رژیم را در برابر گروه شبه نظامی حماس و زمینگیر شدن آنان در برابر قدرت نمایی جبهه مقاومت را نمودی از این استیصال دانست و خاطرنشان کرد: رژیم کوک کش اسراییل امروز در غزه و رفح به هر وسیله ای متوسل شده تا حیات پلید خود را حفظ کند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل سکوت مجامع جهانی و بی تفاوتی شرم آور کشورهای اسلامی و عربی را در برابر جنایات رژیم صهیونیستی یادآور شد و بیان کرد: اگر در این 6 ماه کشورهای عربی و به اصطلاح اسلامی منطقه انتقال نفت و حفظ شریان حیاتی صهیونیسم را قطع می کردند امروز با چنین جنایت هایی روبرو نمی شدیم.

شایقی افزود: سفاکی و نابخردی این رژیم به حدی رسیده که با گرسنگی و تحمیل قحطی سعی می کند تا در سرزمین های اشغالی فلسطین به قتل عام وسیع و فراگیر دست بزند که باید این توطیه را خنثی کرد.

وی با تسلیت شهادت جمعی از فرماندهان جبهه مقاومت در حمله مذبوحانه به ساختمان کنسولگری ایران تصریح کرد: این حرکت ددمنشانه و تجاوز بیشرمانه نشان از عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به قواعد دیپلماتیک جهان است که با پاسخ کوبنده ایران روبرو خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خشم امت اسلامی در روز قدس ماهیت اسراییل را بر باد داد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خشم امت اسلامی در روز قدس ماهیت اسراییل را بر باد داد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.