فیلم| فرار هیجان انگیز 100 سگ هاسکی از یک کافه!

فیلم| فرار هیجان انگیز 100 سگ هاسکی از یک کافه!

آفتاب نیوز :

100 سگ هاسکی پس از اینکه شخصی فراموش کرد درب ورودی را ببندد از یک کافه حیوانات خانگی فرار کردند.

 حیوانات خانگی محبوب هنگامی که با عجله از کافه یک مرکز خرید در استان گوانگدونگ واقع در جنوب شرقی چین بیرون آمدند، تقریبا گم شدند.

با این حال کارکنان به سرعت واکنش نشان دادند و موفق شدند همه آن ها را جمع کنند.

فیلم های منتشر شده نشان می دهد که سگ ها به وضوح خوشحال هستند که در اطراف مرکز خرید می چرخند و به واکنش کارکنان کافه توجهی نمی کنند.

یکی از کارکنان، به نام هویو گفت: همه هاسکی ها از کافه فرار کردند و افزود: خیلی خوش شانس است که به این زودی پیدا شدند.

این حادثه در 12 مارس زمانی اتفاق افتاد که صاحب کافه از آنجا بازدید کرد و هاسکی ها بسیار هیجان زده شدند.

هوو گفت که هاسکی ها برای مدتی صاحب خود را ندیده بودند. سپس یک مشتری از راه رسید، اما فراموش کرد که درب ورودی را ببندد و همین باعث شد که سگ ها برای آزادی دست به کار شوند.

کارکنان بلافاصله سگ های هیجان زده را تعقیب کردند و یک کارمند زن تعدادی را به کافه بازگرداند، در حالی که هوو بقیه را یکی یکی در آغوش خود گرفت.

پس از مدتی، بیشتر هاسکی ها پیدا شدند و با کمی تلاش بیشتر، هوو در نهایت همه آن ها را جمع کرد.

هوو به شوخی گفت: برای تنبیه هاسکی های نافرمان، به آن ها پای مرغ خوشمزه دادیم.

بسیاری از کاربران در رسانه های اجتماعی از این اتفاق خوشحال شدند.

یک نفر گفت: هاهاها، مثل شادی دانش آموزانی است که از مدرسه فرار می کنند و دیگری نوشت: کارناوال بزرگ هاسکی ها. سومی هم نوشت: بیایید از فرار عالی لذت ببریم، هاسکی ها.

کاربر دیگری هم گفت: سرگرم کننده به نظر می رسد. چه شگفت انگیز می شد اگر با چنین فرار شادی آمیزی روبرو شوم.

کافه های حیوانات خانگی در چین به طور فزاینده ای محبوب شده اند.

طبق آمار منتشر شده 3638 کافه حیوانات خانگی در سال 2020 در شانگهای افتتاح شد. برای گذراندن یک ساعت در یک کافه، هزینه از 60 یوان (8 دلار آمریکا) تا 200 یوان متغیر است.

شرکت تحقیقات بازار چین iiMedia Research در سال 2023 گزارش داد که گردش مالی صنعت حیوانات خانگی این کشور به 494 میلیارد یوان (68 میلیارد دلار) در سال 2022 رسیده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| فرار هیجان انگیز 100 سگ هاسکی از یک کافه!" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| فرار هیجان انگیز 100 سگ هاسکی از یک کافه!"، کلیک کنید.