حباب سکه 2 برابر شد

حباب سکه 2 برابر شد

آفتاب نیوز :

«محمد کشتی آرای» درباره وضعیت قیمت ها در بازار طلا و سکه اظهار داشت: امروز قیمت جهانی طلا با افزایش همراه شد و به 2270 دلار رسید. با افزایش قیمت اونس و قیمت ارز در بازار داخلی که عمدتاً ناشی از خبر های سیاسی و تحولات خاورمیانه است، شاهد افزایش شدید تقاضا در بازار هستیم که مهمترین عامل رشد قیمت طلا و سکه در یکی دو روز اخیر به حساب می آید.

وی با بیان اینکه حباب سکه نسبت به قبل از عید تقریباً 2 برابر افزایش داشته است، گفت: حباب سکه قبل عید 5.5 میلیون تومان بود که امروز به 9.2 میلیون تومان رسیده است.

او با تاکید بر اینکه تقاضا به دلیل هیجانات بازار خیلی بالا رفته است، تصریح کرد: هیجان بازار باعث افزایش فاصله خرید و فروش می شود. سکه در بازار هست، ولی فروشنده کمتر از خریدار است.

این فعال بازار طلا و جواهر با تاکید بر اینکه با افزایش تقاضا حباب سکه در حال افزایش است، افزود: شاید در روز های آینده بازهم بازار دستخوش نوسانات شود، ولی همه چیز به تحولات اونس و قیمت ارز بستگی دارد.

کشتی آرای ضمن اشاره به اینکه قیمت طلا حباب ندارد و واقعی است، گفت: هم اکنون قیمت هر گرم طلای 18 عیار در محدوده 3.5 میلیون تومان است. در معاملات امروز، تمام قطعات سکه به رکورد جدیدی رسیدند. در آخرین معاملات سکه طرح جدید رکورد زد و به 40 میلیون تومان رسید، سکه طرح جدید هم 43 میلیون و 400 هزار تومان شد. قیمت نیم سکه بهار آزادی 26 میلیون و 100 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 16 میلیون تومان و سکه یک گرمی 7 میلیون و 900 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می رسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حباب سکه 2 برابر شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حباب سکه 2 برابر شد"، کلیک کنید.