دو مسابقه تدارکاتی تیم ملی بوکس ایران با روسیه

دو مسابقه تدارکاتی تیم ملی بوکس ایران با روسیه

بوکسورهای تیم ملی ایران در دو مسابقه تدارکاتی، به مصاف ملی پوشان تیم ملی روسیه می روند.

به گزارش چراغونی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، برنامه های آماده سازی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران جهت حضور در مسابقات گزینشی المپیک 2024 در حال اجرایی شدن است. مسابقات گزینشی، اوایل خردادماه به میزبانی تایلند و در بانکوک برگزار خواهد شد.

بر این اساس، عصر امروز چهارشنبه تیم ملی بوکس روسیه جهت برگزاری اردوی مشترک، وارد تهران شد. این اردو، هشت روز ادامه خواهد داشت.

جلسه هماهنگی این اردو پس از ورود تیم روسیه و در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. در جلسه فوق مقرر گردید، این تیم ها علاوه بر انجام تمرینات مشترک روزانه، 2 دیدار تدارکاتی نیز برگزار کنند.

این دو دیدار دوستانه، عصر روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته آتی در سالن شهید همت مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار می شود.مقرر است، سفیر روسیه نیز، از نزدیک نظاره گر یکی از این مبارزات تدارکاتی باشد.

حسین رحمتی مدیر تیم های ملی بوکس و احمد میرزایی عضو هیات رییسه فدراسیون به همراه “فونتانا” سرمربی کوبایی تیم ملی، به نمایندگی از فدراسیون کشورمان در این جلسه حضور داشته و با کادرفنی تیم ملی روسیه به صحبت پرداخته و برنامه های این اردوی مشترک را تدوین کردند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو مسابقه تدارکاتی تیم ملی بوکس ایران با روسیه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو مسابقه تدارکاتی تیم ملی بوکس ایران با روسیه"، کلیک کنید.