«اوپنهایمر» 2.5 میلیون دلار در ژاپن فروخت

«اوپنهایمر» 2.5 میلیون دلار در ژاپن فروخت

آفتاب نیوز :

«اوپنهایمر» سرانجام با واکنش های متفاوت در ژاپن اکران شد و توانست 2.5 میلیون دلار فروش داشته باشد.

با گذشت 8 ماه از اکران اولیه فیلم اوپنهایمر، تازه ترین شاهکار کریستوفر نولان و بردن بهترین جایزه اسکار، این فیلم همچنان درحال جذب مخاطبان جدید است.

براساس گزارش ورایتی، در اکران اولیه این فیلم در ژاپن، اوپنهایمر در 343 سینما، 2.5 میلیون دلار فروش رفته است و در رتبه سوم فیلم های پرفروش ژاپن قرار گرفته. براساس گزارش یونیورسال پیکچرز، اوپنهایمر، پرفروش ترین فیلم هالیوودی در ژاپن است.

وقفه در اکران فیلم های آمریکایی در ژاپن مسیله عجیبی نیست. اما با توجه به اینکه موضوع فیلم درباره رابرت جی اوپنهایمر، پدر بمب اتم و به کار گرفته شدن این بمب ها علیه ژاپن در روند جنگ جهانی است، بسیاری گمان می بردند که اوپنهایمر در ژاپن اکران نشود. اما با گذشت هشت ماه و گفتگو های متعدد، این فیلم بحث برانگیز در نهایت در ژاپن اکران شد.

در مقایسه با دیگر آثار نولان، اوپنهایمر در ژاپن بیشتر از فیلم “میان ستاره ای”، شوالیه تاریکی و دیگر آثار نولان فروش رفته است.

تاکنون، اوپنهایمر در سراسر دنیا، بیش از 965 میلیون دلار فروش رفته است و این رقم، برای فیلمی 3 ساعته و روایت گرانه، تاریخی است. این فیلم همچنین 7 جایزه اسکار را از آن خود کرده است.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«اوپنهایمر» 2.5 میلیون دلار در ژاپن فروخت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«اوپنهایمر» 2.5 میلیون دلار در ژاپن فروخت"، کلیک کنید.