تاکید وزیر ارشاد برای اقدام فرهنگی و رسانه ای علیه اسراییل

تاکید وزیر ارشاد برای اقدام فرهنگی و رسانه ای علیه اسراییل

محمدمهدی اسماعیلی در واکنش به تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق، تاکید کرد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هیچ اقدام و ابتکار فرهنگی و رسانه ای برای تبیین وحشی گری های بی سابقه صهیونیستی دریغ نمی کند.

به گزارش چراغونی، در متن پیام محمدمهدی اسماعیلی آمده است:

« قَاتِلُواْ الَّذینَ یَلُونَکُم مِّنَ الْکُفَّارِ وَلْیَجِدُواْ فِیکُمْ غِلْظَهً

هم زمان با اجتماع پرشور مدافعان حرم در سالروز شهادت امیرالمومنین(ع)، پیشکسوتان جهاد و سلحشوران مقاومت بار دیگر با خون خویش شهادت دادند که هرگز از پیکار علیه ستم دست برنمی دارند.

بی تردید سزای ریختن خون های پاک زاهدی عزیز و هم رزمانش، نابودی صهیونیسم جهانی است و تا تحقق آن، مبارزه بی امان ما ادامه دارد.

اینجانب با تبریک و تسلیت به خانواده های شهدای سرافراز جبهه مقاومت که در حمله تروریستی رژیم اشغالگر قدس به کنسولگری کشورمان در دمشق به دیدار حق شتافتند، اعلام می کنم که مانند گذشته از هیچ اقدام و ابتکار فرهنگی و رسانه ای برای تبیین وحشی گری های بی سابقه صهیونیستی دریغ نخواهیم کرد.

امروز بر ملت آگاه ایران بیش از گذشته روشن است که چگونه صهیونیسم جهانی کمر به قتل آزادگان جهان و پابرهنگان بی دفاع عالم بسته است.

ما یقین داریم که این صفحات خون بار در تاریخ تلخ و شرم آور جهان، جز با پیروزی مجاهدان اسلام بسته نمی شود و این بزرگ ترین انتقام است؛ به حول و قوه الهی.»

بر اساس این گزارش، جنگنده های رژیم صهیونیستی غروب دوشنبه 13 فروردین، ساختمان کنسولگری ایران در خیابان المزه دمشق را هدف حملات هوایی قرار داد.

در این تجاوز، سردار محمدرضا زاهدی از فرماندهان سپاه قدس و جمعی از همکاران وی به شهادت رسیدند. این حمله در یک تجاوز هوایی از سمت جولان اشغالی صورت گرفت و ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را هدف قرار داد.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید وزیر ارشاد برای اقدام فرهنگی و رسانه ای علیه اسراییل" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید وزیر ارشاد برای اقدام فرهنگی و رسانه ای علیه اسراییل"، کلیک کنید.