رگبار باران در نقاط مختلف کشور

رگبار باران در نقاط مختلف کشور

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار باران و وزش باد در نقاط مختلف کشور خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با چراغونی افزود: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز (14 فروردین ماه) در نواحی مرکزی کرمان، برخی نقاط شمال هرمزگان، غرب فارس، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات مرکزی زاگرس افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می دهد.

وی اضافه کرد: چهارشنبه (15 فروردین ماه) در برخی نقاط استان های مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، نیمه غربی اصفهان، شمال و شرق فارس، نیمه غربی کرمان و ارتفاعات مرکزی البرز رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

ضیاییان در ادامه گفت: پنجشنبه (16 فروردین ماه) در شمال سیستان و بلوچستان، کرمان و جنوب یزد، جمعه (17 فروردین ماه) در شمال شرق کشور و شنبه (18 فروردین ماه) در شمال غرب و غرب سواحل دریای خزر در برخی از ساعات بارندگی، رعدوبرق، گاهی وزش باد شدید و گردوخاک دور از انتظار نیست.

وی اضافه کرد: طی دو روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید گاهی گردوخاک خواهیم داشت و شرق خلیج فارس تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد بود.

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (15 فروردین ماه) صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت ها وزش باد با حداقل دمای 10 و حداکثر دمای 21 درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (16 فروردین ماه) کمی ابری تا نیمه ابری، در بعد از ظهر افزایش باد  با حداقل دمای 12 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان گفت: طی امروز و فردا اهواز با دمای 34 و 35 درجه سانتیگراد گرم ترین و شهرکرد با  دمای 1  و 1-  درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رگبار باران در نقاط مختلف کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رگبار باران در نقاط مختلف کشور"، کلیک کنید.