در نکات ریز دخالت می کنم، چون مربی بزرگ باید منیجر باشد

در نکات ریز دخالت می کنم، چون مربی بزرگ باید منیجر باشد

آفتاب نیوز :

 جواد نکونام در خصوص اینکه در فوتبال ایران یک سرمربی باید تمامی موارد را در کنار مسایل فنی مدیریت کند، اظهار داشت: خیلی سخت است، ولی چون این کار را دوست دارم آن را انجام می دهم. شاید در خیلی از نکات ریز دخالت کنم. اگر قرار باشد مربی بزرگی باشید، باید منیجر باشید.

نگاهم مانند آن چیزی است که در فوتبال انگلیس اتفاق می افتد

وی افزود: اتفاقی که در فوتبال انگلیس می افتد و نگاه من هم به فوتبال اینطور است. این کار خیلی سخت است. مخصوصا در فوتبال ایران که افراد حرفه ای در هر باشگاهی خیلی کم هستند، ولی شیرینی دارد. وقتی شما کار بزرگی انجام بدهید، در باشگاه چارچوبی در زمینه فوتبال مشخص کنید، کار ها را کنار هم قرار بدهید و پازل را قشنگ کنید، شیرینی کار بیشتر است.

در کارم سخت گیر هستم

سرمربی استقلال با اشاره به کسب عنوان بهترین مربی سال و همچنین زحمات اعضای کادرفنی تیم، عنوان کرد: این جایزه برای من نیست. برای کادر من است. خیلی زحمت می کشند. در کارم سخت گیری دارم. این جایزه برای مربیان، بازیکنان، کادرپزشکی، ماساژور ها و تدارکات است. از طرف آن ها این جایزه را به هوادارن تقدیم کردم. امسال برایمان سال خوبی بود و امیدوارم در ادامه هم بتوانیم موفق باشیم.

خاطره شیرین نکونام در سال 1402

وی درمورد اینکه خاطره شیرینش در سال 1402 چیست، گفت: آمدنم به استقلال بهترین اتفاق بود. هواداران در تمام بازی ها با سختی ها و شرایط عجیب و غریبی که داشتیم، حمایت کردند و کنارمان بودند. دلگرمی آن هاست که مارا استوار نگه می دارد تا در ادمه راه به رقابت مان ادامه بدهیم.

بدترین اتفاق در سالی که گذشت

نکونام افزود: حسرتی نبوده، همه چیز خدا را شکر خوب بود. شاید روزی باید کاری انجام می دادم که انجام ندادم. حسرت بزرگی نیست، اما اتفاق بد این بود که کوین یامگا را از دست دادیم و جایش کنار ما خالی است. مشکلات و حواشی طبیعی است. این چالش ها را در فوتبال ایران هرروز داریم.

جایزه بهترین مربی را به هواداران تقدیم می کنم

سرمربی استقلال تصریح کرد: از همه هواداران عزیزمان تشکر می کنم. تمام کسانی که برای تیم و بچه ها زحمت کشیدند تشکر می کنم. این جایزه را از طرف همه اعضای تیم به هواداران تقدیم می کنم. واقعا لیاقتش را دارند. امسال با تمام سختی هایی که داشتیم ما زا حمایت کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در نکات ریز دخالت می کنم، چون مربی بزرگ باید منیجر باشد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در نکات ریز دخالت می کنم، چون مربی بزرگ باید منیجر باشد"، کلیک کنید.