بازیگران سریال امام علی بعد از 33 سال چه شکلی شدند؟/ عکس

به گزارش خبرگزاری چراغونی، بازیگران سریال امام علی با بازی های فوق العاده در خاطرات مردم ثبت شده اند. برخی از هنرمندان این مجموعه به دیار باقی شتافته اند و یاد و نام آن ها همیشه سبز خواهد بود.

امام علی یک مجموعه تلویزیونی تاریخی است که به نویسندگی و کارگردانی داوود میرباقری در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تهیه و ساخته شده است. این سریال محصول سال 1375–1370 است. داستان این سریال از اواخر دورهٔ خلافت عثمان بن عفان شروع و تا پنج سال انتهایی و دوران خلافت و زندگی علی بن ابی طالب می پردازد.

به گزارش فرادید، در این مطلب تصاویر بازیگران سریال امام علی(ع) را بعد از گذشت سال ها با گریم و بدون گریم مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

بازیگران-سریال-امام-علی-2

داریوش ارجمند در نقش مالک اشتر

بازیگران-سریال-امام-علی1

ویشکا آسایش در نقش قطام

بازیگران-سریال-امام-علی-4

محمدرضا شریفی نیا در نقش ولید

بازیگران-سریال-امام-علی-3

مرحوم مهدی فتحی در نقش عمرو عاص

بازیگران-سریال-امام-علی-10

مرحوم انوشیروان ارجمند در نقش اشعث

بازیگران-سریال-امام-علی-7

اکبر عبدی در نقش هرقل رومی

بازیگران-سریال-امام-علی-8

پرویز پرستویی در نقش محمد بن ابوبکر

بازیگران-سریال-امام-علی-9

مرحوم حسین پناهی در نقش ابن خباب

بازیگران-سریال-امام-علی-6

مرحوم جمشید مشایخی در نقش عبدالله بن مسعود

بازیگران-سریال-امام-علی-5

مرحوم سیروس گرجستانی در نقش «اباقطام»

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازیگران سریال امام علی بعد از 33 سال چه شکلی شدند؟/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازیگران سریال امام علی بعد از 33 سال چه شکلی شدند؟/ عکس"، کلیک کنید.