یوم الله 12 فروردین تبلور اراده ملت بر تعیین سرنوشت خود است – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

یوم الله 12 فروردین تبلور اراده ملت بر تعیین سرنوشت خود است - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری چراغونی، نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان با صدور پیام مشترکی یوم الله 12 فروردین را تبلور اراده ملت بر تعیین سرنوشت خود عنوان کردند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران از مهم ترین و تعیین کننده ترین مقاطع تاریخ ایران اسلامی و متکی به ملتی انقلابی، بصیر، مومن، سرافراز، اصیل و ریشه دار است.

این روز، تبلور اراده ملت بر تعیین سرنوشت خود، تحت رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و نفی هرگونه سلطه بیگانه بر ایران اسلامی بود و در نتیجه، نظام قدرتمند و مردم سالار دینی برآمده از آرا 98/2 درصدی ملت با عنوان جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت.

آرمان ها و سیره جمهوری اسلامی به پاس ظلم ستیزی، ماهیت ضد استکباری، مردم سالاری دینی و حمایت از محرومین و مستضعفین عالم، علیرغم توطیه های مستمر دشمنان به تدریج از مرزهای جغرافیایی فراتر رفته و نقطه امید همه ملت های آزادی خواه جهان است که می خواهند از تسلط نظام سلطه، بیگانگان به خصوص آمریکا، انگلیس و برخی از کشورهای اروپایی، رهایی یافته و بر مقدرات کشور خویش مسلط باشند.

به لطف خداوند متعال و بر اساس وعده الهی، پایان پرشکوه جدال حق و باطل، به حاکمیت مهدوی در همه جهان و پیروزی جبهه حق می انجامد.

این جانبان بار دیگر روز تاریخ ساز و بزرگ جمهوری اسلامی را گرامی داشته و به محضر رهبر فرزانه، حکیم و عظیم الشان انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و مردم مومن، بصیر، شریف و بزرگ ایران اعلام می دارد به حول و قوه الهی و عنایات ایمه طاهرین علیهم السلام؛ در ایام باعظمت شب های قدر، در راستای تحقق آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با وحدت و اتحاد همگانی به کوری چشم دشمنان؛ شاهد رشد و تعالی بیش از پیش این سرزمین بزرگ خواهیم بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یوم الله 12 فروردین تبلور اراده ملت بر تعیین سرنوشت خود است – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یوم الله 12 فروردین تبلور اراده ملت بر تعیین سرنوشت خود است – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.