زیاد نخاله: ما پیروز خواهیم شد / از حمایت های جمهوری اسلامی ایران قدردانی می کنم

در کنفرانس خبری با امیرعبداللهیان؛

زیاد نخاله: ما پیروز خواهیم شد از حمایت های جمهوری اسلامی ایران قدردانی می کنم

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بعدازظهر امروز در نشستی خبری در محل وزارت خارجه ایران ضمن قدردانی از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین گفت: ما پیروز خواهیم شد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری چراغونی؛ زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین که در تهران حضور دارد، بعدازظهر امروز (شنبه) 11 فروردین ماه در محل وزارت امور خارجه مورد استقبال امیرعبداللهیان قرار گرفت و پس از آن با وی دیدار و گفت وگو کرد.

وی افزود: با بیان اینکه ایران همواره در کنار ملت فلسطین ایستاده است و طی ماه های گذشته نقش مهمی داشته و در کنار مقاومت فلسطین ایستاده و این برای ما موضوع عجیبی نبود.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، جمهوری اسلامی ایران همواره از مردم فلسطین و مقاومت این ملت حمایت می کند و این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست.

نخاله با بیان اینکه ایران بهای این مسیله را نیز پرداخت کرده از جمله تحریم هایی که علیه آن اعمال شده است، اضافه کرد: در سال های گذشته جمهوری اسلامی ایران پشتیبان و حامی ملت فلسطین بوده است. ایران در همه سطوح سیاسی، نظامی و امنیتی از ملت فلسطین حمایت کرده است.

دبیرکل جهاد اسلامی افزود: از ایران و ملت ایران که همواره در کنار عدالت و ملت مظلوم ایران می ایستد و از مردم ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی تشکر می کنم.

وی در پایان گفت: ما پیروز خواهیم شد و پایداری ملت فلسطین الگویی برای همه ملت های جهان خواهد بود و در پایان نبرد طوفان الاقصی پیروزمندانه با شما دیدار می کنم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زیاد نخاله: ما پیروز خواهیم شد / از حمایت های جمهوری اسلامی ایران قدردانی می کنم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زیاد نخاله: ما پیروز خواهیم شد / از حمایت های جمهوری اسلامی ایران قدردانی می کنم"، کلیک کنید.