بارندگی ها در مازندران ادامه دارد

بارندگی ها در مازندران ادامه دارد

آفتاب نیوز :

احمد اسدی، با اشاره به پیش بینی 10 روزه وضع هوای استان مازندران اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیـش یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران اظهار کرد: دمای ساری 14 درجه بالای صفر بوده و کجور با 19 درجه بالای صفر گرم ترین و پل سفید با 12 درجه بالای صفر، خنک ترین شهر استان گزارش شده است.

وی با اشاره به پیش بینی وضعیت جوی در روز دوشنبه گفت: درمناطق ساحلی و جلگه ای، نیمه ابری تا ابری، از بعدازظهر بتدریج  با بارندگی و وزش باد، کاهش دما و احتمال رعد و برق بوده و در ارتفاعات، ابری و مه آلود با بارش باران در مناطق مرتفع با بارش برف، وزش باد گاهی نسبتاً شدید و کاهش دما پیش بینی می شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: در روز سه شنبه 7 فروردین نیز آسمان استان، صاف تا نیمه ابری با افزایش دما و در دامنه ها و ارتفاعات با وزش باد، گاهی نسبتاً شدید خواهد بود.

اسدی ادامه داد: در روز چهارشنبه هفته ی جاری، آسمان استانی صاف تا نیمه ابری بوده و از اواسط روز ابری همراه با بارندگی و وزش باد گاهی شدید و کاهش دما پیش بینی می شود.

وی گفت: روزهای پنج شنبه و جمعه 9 و 10 فروردین، آسمان استان نیمه ابری بوده و در ساعات بعدازظهر با افزایش ابردر دامنه ها، احتمال بارش پراکنده مورد انتظار است.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: در روز شنبه 11 فروردین، آسمان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما خواهد بود و روزهای یک شنبه و دوشنبه 12 و 13 فروردین نیز آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر پیش بینی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارندگی ها در مازندران ادامه دارد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارندگی ها در مازندران ادامه دارد"، کلیک کنید.