پیام تبریک مدیرعامل کروز به مناسبت نوروز 1403

پیام تبریک مدیرعامل کروز به مناسبت نوروز 1403

متن پیام نادر عبدالحسینی سخا به شرح زیر است:
بر چهره ی گل نسیم نوروز خوش است / در صحن چمن روی دل افروز خوش است
از دی که گذشت هر چه گویی خوش نیست / خوش باش و ز دی مگو که امروز خوش است
ماه مبارک رمضان با نوروز 1403 تقارن یافته که خود بشارتی برای آغاز سالی با خیر و برکت برای همه مردم عزیز سرزمینم است. در سالی که گذشت با وجود همه فراز و فرودها همت کردیم تا مسیر توسعه شرکت در حوزه های دانش بنیان، ارتقای کیفیت محصولات و افزایش تولید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد و توانستیم گام های مهمی در این عرصه برداریم. درحالی در خانواده 14 هزار نفری کروز به استقبال نوروز 1403 می رویم که موضوع اشتغال را به عنوان نقطه قوت کانون توجه قرار داده ایم و می خواهیم با همت متعالی تر در توسعه اشتغالزایی گام های جدی تری برداریم.
کیفیت و تکمیل زنجیره تولید دو رکن جداناپذیر اهداف مهم شرکت در سال 1403 خواهد بود که با تلاش توصیف ناپذیر مدیران و کارگران ان شاء الله به این توفیق دست خواهیم یافت. قدردان زحمات تک تک کارگران، کارکنان و مدیران شاغل در شرکت صنایع تولیدی کروز هستم که با همتی مضاعف و پشتکاری بی بدیل برای توسعه صنعت قطعه سازی و خودروسازی کشور تلاش می کنند و امیدوارم در سالی که از طرف مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید با مشارکت مردم مزین شده است، به تمامی اهداف متعالی پیشرو شرکت دست یابیم. در پایان سالی که همزمانی آن با طلیعه روح نواز ماه مبارک رمضان است را به مردم شریف کشورم، صنعتگران، تلاشگران صنعت خودرو و همه کارکنان شرکت صنایع تولیدی کروز تبریک و شادباش می گویم.

نادر عبدالحسینی سخا
مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی کروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تبریک مدیرعامل کروز به مناسبت نوروز 1403" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تبریک مدیرعامل کروز به مناسبت نوروز 1403"، کلیک کنید.