مردان والیبال برفی همچنان بدون شکست – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

مردان والیبال برفی همچنان بدون شکست - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری چراغونی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین دوره مسابقات والیبال برفی قهرمانی مردان آسیا از یکم فروردین ماه در شهر ارومچی کشور چین آغاز شد و به مدت پنج روز پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال برفی ایران در سومین دیدار خود در این رقابت ها صبح امروز (جمعه سوم فروردین ماه) به مصاف چین دو رفت و دو بر صفر تیم دوم میزبان را مغلوب خود کرد. این تیم جدی ترین حریف ایران در این مسابقات محسوب می شد و ملی پوشان کشورمان با امتیازات 15 بر 7 و 15 بر 9 به پیروزی رسیدند تا همچنان بدون شکست به رقابت های خود در مرحله گروهی ادامه دهند.

ملی پوشان برفی در نخستین مسابقه به مصاف تیم فرانسه قهرمان تور اروپایی ترکیه رفتند و دو بر صفر حریف را شکست دادند. در دومین دیدار هم به مصاف تیم چین سه رفته و بار دیگر با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسیدند.

تیم ملی والیبال برفی ایران فردا (شنبه 4 فروردین) در چهارمین و آخرین دیدار مرحله گروهی خود به مصاف چین یک خواهد رفت.

آرمین کمی، سعید صیامی، الیار محرم زاده و مهدی علیزاده بازیکنان تیم ملی والیبال برفی ایران را تشکیل می دهند و هدایت این تیم برعهده روح الله صالحی نژاد است.

در این مسابقات تیم ملی والیبال برفی ایران با فرانسه (که با وایلد کارت مجوز حضور در این مسابقات را یافت) و سه تیم از چین به صورت دوره ای رقابت خواهند کرد. با پایان دیدارهای مرحله گروهی تیم اول به مصاف تیم چهارم خواهد رفت و تیم دوم و سوم با هم رقابت می کنند تا تیم های برنده راهی دیدار فینال شده و بازنده ها به دیدار رده بندی راه یابند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردان والیبال برفی همچنان بدون شکست – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردان والیبال برفی همچنان بدون شکست – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.