سام نوری در کودک شو چه کار کرد؟

سام نوری در کودک شو چه کار کرد؟

به گزارش خبرگزاری چراغونی، ویژه برنامه نوروزی «کودک شو» با اجرای ملیکا شریفی نیا به تهیه کنندگی حسین ربانی غریبی و به کارگردانی رضا مهرانفر، هر شب ساعت 22 روی انتن شبکه نسیم می رود و هنرمندان در ان به رقابت می پردازند.

سام نوری شرکت کننده اولین قسمت مسابقه نوروزی «کودک شو» درباره حضورش در این ویژه برنامه بیان کرد: حضور در این برنامه بسیار مفرح بود و به من خیلی خوش گذشت. اصولا برنامه هایی که فضایی مرتبط با کودک و نوجوان دارد را دوست دارم و علاقه دارم در این برنامه ها پویا باشم. این بار هم وقتی برای حضور در «کودک شو» دعوت کردند برای من جذاب بود.

این بازیگر با اشاره به اجرای ملیکا شرفی نیا تصریح کرد: من با همه خانواده شریفی نیا آشنا هستم و رفت و امد خانوادگی داریم و غیر از این آشنایی، با ملیکا شریفی نیا نیز در پروژه ها همکاری کرده ایم و این هم دلیل دیگری بود که دوست داشتم در برنامه حضور داشته باشم.

بازیگر سریال های «دیوار به دیوار» و «مرد دو هزار چهره» درباره اتاق بازی کودک و تجربه حضور در آن نیز گفت: برای من خیلی بامزه بود ما بدون کودک به مسابقه آمدیم و اینکه خود ما وارد دنیای کودکانه شدیم فضای جالبی بود.

این بازیگر درباره نقش عنصر خلاقیت در مسابقه های تلویزیونی یاداور شد: برنامه های تلویزیونی را معمولا می بینم و هر یک بنا به رویکردی که دارند پیش می روند کودک شو برای من برنامه ویژه ای است چون فضای کودک دارد و فکر می کنم برای کودک و نوجوان و نسل های آینده باید همه کاری انجام داد. آیتم های این برنامه هم خلاقانه بود و فضای بامزه و جذابی را رقم زده بود. آیتم مسابقه کششی خیلی به نظرم جالب بود. البته من پرتاب نشدم و جالب بود که نصرالله رادش که از ارتفاع هم می ترسید پرتاب شد.

نوری در پایان درباره اینکه در نوروز برنامه یا سریالی دارد توضیح داد: سریال طنز «اکازیون» را دارم که نوروز پخش آن در شبکه نمایش خانگی شروع می شود و قصه های آن مربوط به دهه هفتاد است.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سام نوری در کودک شو چه کار کرد؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سام نوری در کودک شو چه کار کرد؟"، کلیک کنید.