آقای گل استقلالی ها استعفا داد!

آقای گل استقلالی ها استعفا داد!

به گزارش خبرگزاری چراغونی، پس از برگزاری هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور، ابتدا این خسرو حیدری بود که از هدایت خوشه طلایی مشهد استعفا داد و حالا پس از آن آرش برهانی دیگر بازیکن سابق استقلالی ها که هدایت شهرداری آستارا عهده دار است، با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرام خود از این تیم خداحافظ کرد.

بنابر روایت ورزش سه، برهانی با انتشار پیامی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: سلام خدمت هواداران خونگرم شهرداری آستارا. تشکر ویژه می کنم از هواداران عزیز بخاطر لطف و محبتی که به بنده و بچه های تیم داشتن هرگز خوبی هاتون رو فراموش نمی کنم هوادارانی با فرهنگ و با درک بالا از مسایل فوتبال و دوستداشتنی، بعد از باخت به فجر با وجود ناراحتی زیادتون صحبت ها و لطفی که به بنده داشتین تصمیم به جدایی برایم خیلی سخت بود اما همینطور که خیلی خوب مشکلات رو می دونین و در جریان تمامی امور هستید تا کنون شاهد بدقولی های زیاد و انجام تعهدات نصف و نیمه بوده ام که کار را برای کادرفنی و همچنین بازیکنانم سخت کرده است و ادامه همکارای بنده به صلاح تیم دوست داشتنی آستارا نیست. امیدوارم با رفتن من شرایط بهتر بشه و بازیکنان با غیرت و تیم شهرداری آستارا که تنها دلخوشی ورزشی شهرستان هست روزهای با اقتدار و درخشان پیش رو داشته باشد. مردم شریف آستارا همیشه به نیکی ازتون یاد می کنم خدانگهدار.

او که تا پیش از این در آکادمی استقلال مشغول فعالیت بود اما در هجدهم دی ماه 1402 به عنوان سرمربی شهرداری آستارا معرفی شد و حالا پس از حضور در 7 بازی روی نیمکت این تیم، با 5 شکست، 1 تساوی و 1 پیروزی برابر خوشه طلایی مسیرش را پیش از پایان سال 1402 جدا کرد.

شهرداری آستارا حالا با 19 امتیاز از 24 بازی توانسته با یک امتیاز اختلاف با دریا بابل، در رده پانزدهم جدول ایستاده و اگر حکم کسر 3 امتیاز از این تیم نبود، بلکه شهرداری آستارا در رده چهاردهم قرار می گرفت و با منطقه سقوط فاصله بیشتری ایجاد می کرد.

258258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آقای گل استقلالی ها استعفا داد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آقای گل استقلالی ها استعفا داد!"، کلیک کنید.