بزرگ ترین آرزوی وینگر تراکتور در 1403

بزرگ ترین آرزوی وینگر تراکتور در 1403

چراغونی/آذربایجان شرقی وینگر جوان تراکتور بزرگترین آرزوی قلبی خود در سال نو را بازگو کرد.

مهدی هاشم نژاد دومین فصل حضور خود در تراکتور را سپری می کند. وینگر 23 ساله تی تی ها در فصل جاری 2 بار برای تراکتور گلزنی کرد و همراه تیم ملی امید در بازی های انتخابی المپیک حضور داشت.

به گزارش چراغونی، هاشم نژاد، یکی از بازیکنانی است که شخصیت جالبی دارد و با جنب و جوش زیادی که دارد نظرها را به خود جلب می کند.

چراغونی در ایام نوروز به سراغ وینگر گیلانی تی تی ها رفته که این گفت وگو را در ادامه می خوانید:

چه اتفاقی باعث شد تا فوتبالیست شوید؟

فوتبالم را ابتدا از کوچه و مدرسه شروع کردم. یک روز یکی از دوستانم به من گفت یک مدرسه فوتبال تازه تاسیس شده و پیشنهاد داد به آنجا برویم. من رفتم و با یک مربی خیلی خوب آشنا شدم (مهدی رستمی) که هنوز هم باهم کار می کنیم. خدا را شاکرم که چنین فردی را در مسیر زندگیم قرار داده است؛ فردی که از هر لحاظ هوای من را داشته است. بعد از 3 سال که در مدرسه فوتبال بودم؛ مرا به تیم نونهالان ملوان بندرانزلی فرستاد؛ آن زمان 14-13 سال داشتم. بعد از آن 3-2 سال در پایه های ملوان بازی کردم و توانستم در 15 سالگی اولین بازی ام در لیگ دسته اول بزرگسالان را انجام دهم. سربازی ام را هم در ملوان گذراندم و سپس به نفت مسجدسلیمان رفتم.

چه شد به تراکتور آمدید؟

همان سال که قرار بود به تراکتور بیایم از 3-2 باشگاه بزرگ دیگر هم پیشنهاد داشتم. با مربی ام مشورت کردم. تمام تصمیمات فوتبالی ام را ایشان می گیرد، آقای رستمی چند جلسه مختلف با تیم های مدنظر داشتند و تراکتور را ترجیح دادند. ایشان از باشگاه پرطرفدار خوششان می آید و تراکتور هم یکی از پرطرفدارترین تیم های ایران است. بعد از یکی دو جلسه با مدیریت وقت به تفاهم رسیدیم و به تراکتور آمدم.

واقعاً خدا را شاکرم و سپس از مربی ام ممنونم که چنین باشگاهی را برای من انتخاب کرد. من وقتی وارد تبریز شدم فهمیدم تراکتور چقدر تیم بزرگی است. در این 2 سال، هم هواداران و هم مربی هایی که حضور داشتند خیلی خوب بودند و باعث پیشرفتم شده اند. احساس می کنم این طی این 2 سالی که به تراکتور آمده ام خیلی پیشرفت کردم و به نظرم این را در زمین ثابت می کنم.

نظرتان درباره خمس چیست؟

از روز اولی که خمس آمد من اینجا بودم. رفتار ایشان از همان روز اول به همین شکل بوده است. تمام مربی ها از او تعریف و تمجید می کنند. ما با یک بازی کمتر تیم سوم هستیم و به ارتقاء جایگاه مان می اندیشیم. ان شاالله در انتهای فصل اتفاقی که در تبریز نیفتاده است را با تیم خوبی که داریم، رقم بزنیم.

به نظرتان شانس قهرمانی تراکتور چه قدر است؟

من در 2 سال حضورم در تراکتور از 2 کاپیتان معرفت و مردانگی را یادگرفتم. اول از آقای مهدی کیانی که واقعاً از لحاظ معرفت و صحبت با بازیکنان خیلی چیز ها به من یاد داد و امسال هم با آمدن شجاع خلیل زاده، چه کسانی که بیرون هستند و چه کسانی که بازی می کنند همه دوستش دارند. خدا را شکر که با ایشان هم تیمی شدم . امیدوارم مزد آمدن ایشان، مدیریت، آرامش و زحمات هواداران را آخر سال بگیریم.

زمان تحویل سال دوست دارید کنار چه کسانی باشید و آرزویتان در آن لحظه چیست؟

من خانواده ام را دوست دارم، همه این طور هستند. دوست دارم کنار خانواده باشم. تحویل سال لحظه خیلی قشنگی است و ما در شمال کشور رسم و رسوم خاص خودمان را داریم. دوست دارم اتفاقی بیفتد که در سال جدید برای تراکتور مثمر ثمر باشم و عملکرد خیلی خوبی داشته باشم تا محبت هواداران را جبران کنم و مبلغی که که از باشگاه دریافت می کنم حلال باشد و در نهایت در سال جدید به اردوی تیم ملی دعوت شوم.

نمره ای که به خودتان در سال 1402 می دهید و بهترین و غم انگیزترین اتفاق این سال برای شما چیست؟

بهترین اتفاق امسال برای من این بود که با بازیکنان بزرگی که به تیم آمدند آشنا شدم از آن ها یادگرفتم و پیشرفتی که نسبت به سال قبل داشتم خوشحالم کرد. بدترین خاطره ام بازی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با شارجه امارات است. ای کاش این بازی چند هفته بعد برگزار می شد تا تیم با هماهنگی بیشتر به این بازی می رسید و اگر به آسیا می رسیدیم با توجه به نوع فوتبالمان اتفاقات خوبی می افتاد.

بزرگ ترین هدفی که در سال 1403 دنبال می کنید چیست؟

این است که به تیم ملی دعوت شوم. البته نه صرفاً دعوت شدن بلکه بروم و ماندگار شوم و سال ها پیراهن تیم ملی را بپوشم. ولی آرزوی قلبی من در حال حاضر قهرمانی تراکتور است.

اگر به شما بگویند سال 1403 آخرین سال عمرتان است چه کار می کنید و از چه کسی حلالیت می گیرید؟

اگر چنین اتفاقی بیفتد امیدوارم تمام کسانی که به آن ها بی احترامی کردم مرا ببخشند. البته از روی قصد نبوده و سعی کردم هیچ وقت منفعت طلب نباشم و معرفت را در نظر بگیرم. امیدوارم آنهایی که از من ناراحت هستند در سال جدید من را ببخشند و حلالم کنند.

یک دروغ سیزده بگویید؟

مهدی هاشم نژاد نمی تواند در اروپا بازی کند.

مهمترین اتفاق ورزشی در سالی که گذشت؟

زمانی که یزدانی بازی را به تیلور باخت ولی محبوبیتش دو چندان شد از شدت ذوق و غم بغضم گرفت و لذت بردم. ما شمالی ها دوستش داریم و او را در کل ایران دوست دارند. امیدوارم همیشه محبوب باشد و من هم سعی می کنم از منش پهلوانی یزدانی در رشته خودم استفاده کنم.

پیام نوروزی ات برای مردم؟

عید نوروز را به مردم تبریک می گویم و سال خوبی برای مردم ایران و آذربایجان آرزومندم.

عید نوروز در یک جمله؟

هر روز زندگی باید شاد باشیم و رفت و آمد های عید همیشگی باشند و بیشتر همدیگر را ببینیم و از لحظه به لحظه زندگی استفاده کنیم. برای همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگ ترین آرزوی وینگر تراکتور در 1403" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگ ترین آرزوی وینگر تراکتور در 1403"، کلیک کنید.