2 حادثه رانندگی در خلخال و لاهرود یک کشته و 13 مصدوم برجا گذاشت

2 حادثه رانندگی در خلخال و لاهرود یک کشته و 13 مصدوم برجا گذاشت

آفتاب نیوز :

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل جمعه شب نقل از مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه اعلام کرد: گزارش حادثه اول امشب در تماس با اورژانس و به دنبال تصادف 2 خودرو سانتافه و پژو در جاده اردبیل – خلخال اعلام و بلافاصله اتوبوس آمبولانس و آمبولانس های 115 به محل حادثه اعزام شدند.

بر اساس این گزارش، در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داده و پنج مصدوم این حادثه پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل شدند.

همچنین امشب در اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پرشیا در جاده لاهرود – شابیل آمبولانس های 115 به محل حادثه اعزام شدند.

در این حادثه هشت مصدوم شامل 2 کودک خردسال و یک نوزاد و پنج بزرگسال پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان ولیعصر (عج) مشگین شهر منتقل شدند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل همچنین به نقل از مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه اعلام کرد: حوالی عصر امروز در تماس با اورژانس و به دنبال انفجار در یک تعمیرگاه در اردبیل به علت احتمالی انفجار بنزین در جاده خلخال، جنب هنرستان رازی، بلافاصله آمبولانس 115 به محل حادثه اعزام شدند.

امدادگران اورژانس 2 مصدوم این حادثه را به دلیل سوختگی پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان فاطمی اردبیل انتقال دادند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 حادثه رانندگی در خلخال و لاهرود یک کشته و 13 مصدوم برجا گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 حادثه رانندگی در خلخال و لاهرود یک کشته و 13 مصدوم برجا گذاشت"، کلیک کنید.