دستگیری سارقان میلیاردی در تبریز

دستگیری سارقان میلیاردی در تبریز

آفتاب نیوز :

سردار علی محمدی در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: در پی افزایش وقوع سرقت های متعدد منزل و ایجاد جو ناامنی و نارضایتی بین شهروندان، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستورکار کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه سارقان از 2 قطعه پلاک جعلی در ارتکاب جرایم استفاده کرده بودند، افزود: با بررسی سرنخ های به دست آمده از صحنه های سرقت و انجام تحقیقات میدانی در گام نخست اقدام به شناسایی پلاک اصلی خودروی مورد استفاده سارقان شده و پس از تحقیقات گسترده شبانه روزی رد پای متهمان را در یکی از استان های کشور شناسایی کردند.

سردار محمدی تصریح کرد: پس از اخذ نیابت قضایی کارآگاهان پلیس آگاهی در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی 2 نفر از سارقان حرفه ای و سابقه دار منزل را در مخفیگاهشان دستگیر و مقادیری اموال مسروقه کشف کردند.

وی با بیان اینکه متهمان در بازجویی های پلیس به 17 فقره سرقت منزل اعتراف کردند، گفت: ارزش ریالی اموال مسروقه 110 میلیارد ریال برآورد شده که اموال مسروقه پس از شناسایی به مالباختگان تحویل خواهد شد.

وی در پایان از شهروندان درخواست کرد: با توجه به ایام پایانی سال در زمان ترک منزل اقدامات ایمنی و پیشگیری از سرقت را رعایت نمایند.

دستگیری سارقان سیم کابل برق در کلیبر

فرمانده انتظامی شهرستان کلیبر از دستگیری دو نفر سارق و کشف 6 فقره سرقت سیم کابل برق خبر داد.

سرهنگ حسین عبدی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع سرقت سیم کابل برق از سطح شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات تخصصی و استفاده از منابع خبری موفق شدند سارقین را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کنند.

سرهنگ عبدی تصریح کرد: متهمین در بازجویی های صورت گرفته به شش فقره سرقت اعتراف کرده که به همراه پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش چراغونی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، وی در پایان با بیان اینکه پلیس به صورت شبانه روزی برای ارتقاء امنیت و مبارزه با مجرمان و متخلفان در حال تلاش است از مردم خواست ضمن هوشیاری در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری سارقان میلیاردی در تبریز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری سارقان میلیاردی در تبریز"، کلیک کنید.