مهار 3 آتش سوزی در رشت توسط70 آتش نشان

چراغونی/گیلان رییس سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به آماده باش آتش نشانان در شب گذشته، گفت: سه آتش سوزی مهیب هم زمان در سه نقطه متفاوت شهر رشت رخ داد که با تلاش آتش نشانان مهار شد.

شهرام مومنی امروز 24 اسفندماه با اشاره به آماده باش کامل آتش نشانان رشت در شب گذشته، اظهار کرد: سه آتش سوزی مهیب هم زمان در سه نقطه متفاوت شهر رخ داد.

مهار 3 آتش سوزی در رشت توسط70 آتش نشان

وی درباره مناطق این آتش سوزی ها، افزود: آتش سوزی نخست دو مغازه در ساعت چهار و چهار دقیقه در منطقه دیانتی بود، آتش سوزی دوم نیز دو خانه ویلایی در ساعت چهار و پنج دقیقه در منطقه سیاه اسطلخ  و سومین مورد دو خانه ویلایی در ساعت چهار و 51 دقیقه در منطقه احمد گوراب بود.

مهار 3 آتش سوزی در رشت توسط70 آتش نشان

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با بیان اینکه در تمام این آتش سوزی ها پشت بام های بهم چسبیده(بدون دیوار آتش بر) وجود داشت، گفت: در مجموع 70 آتش نشان بوسیله 26 خودروی عملیاتی مهار آتش را در این مناطق انجام دادند.

مهار 3 آتش سوزی در رشت توسط70 آتش نشان

به گزارش چراغونی و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی رشت، مومنی با بیان اینکه علت آتش سوزی ها در دست بررسی است، از تلاش تک تک آتش نشانان و افسران ارشد که پس از دو شب آماده باش منتهی به چهارشنبه آخر سال، شب گذشته نیز در خدمت شهر بودند و دلیرانه در کنار هم برای داشتن یک تیم عملیاتی موثر تلاش داشتند، تقدیر کرد.

 خبر تکمیلی متعاقبا اعلام می شود…

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهار 3 آتش سوزی در رشت توسط70 آتش نشان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهار 3 آتش سوزی در رشت توسط70 آتش نشان"، کلیک کنید.