دپوی محموله بزرگ موادمخدر در مرز سراوان

دپوی محموله بزرگ موادمخدر در مرز سراوان

فرمانده مرزبانی فراجا از کشف بیش از یک تن موادمخدر دپو شده در حوزه هنگ مرزی سراوان خبر داد.

به گزارش چراغونی، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر، مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی از دپوی محموله موادمخدر و برنامه ریزی سوداگران مرگ جهت انتقال آن به داخل کشور مطلع شدند.

فرمانده مرزبانی فراجا در ادامه افزود: مرزبانان پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی هدفمند و پایش دقیق منطقه، موفق شدند محل اختفای محموله موادمخدر را شناسایی کنند.

سردار گودرزی با بیان اینکه خانه ای متروکه محل دپوی محموله موادمخدر بود، اظهار کرد: مرزبانان در بازرسی دقیق از این خانه یک تن و 30 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک شامل؛ 970 کیلوگرم تریاک و 60 کیلوگرم حشیش  را که به طرز ماهرانه ای در گالن های 60 لیتری جاساز شده بود را کشف کردند.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده مرزبانی انتظامی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و مجاهدت های مرزبانان، بیان کرد: مرزهای ایران اسلامی با زحمات و حضور شبانه روزی مرزداران و با همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و با حمایت های همیشگی مرزنشینان غیور برای زندگی و هرگونه فعالیت اقتصادی، اجتماعی، صنعتی و… در امنیت کامل است.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دپوی محموله بزرگ موادمخدر در مرز سراوان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دپوی محموله بزرگ موادمخدر در مرز سراوان"، کلیک کنید.