محدودیت ترافیکی در مشهد همزمان با چهارشنبه سوری/خودرو های هنجارشکن توقیف می شوند

محدودیت ترافیکی در مشهد همزمان با چهارشنبه سوری/خودرو های هنجارشکن توقیف می شوند

آفتاب نیوز :

سرهنگ هادی امیدوار عنوان کرد: نظر کلی ما این است که عصر امروز و امشب، 22 اسفندماه، با انسداد مسیر و اعمال محدودیت ها خیلی برای مردم مزاحمت ایجاد نکنیم تا به تفریحشان برسند، مشروط بر اینکه مزاحمتی برای شهروندان ایجاد نشود و سعی می کنیم در شادی مردم سهیم باشیم.

وی با بیان اینکه محدودیت ها و انسداد مسیر تنها در صورت اشباع ظرفیت معابر اعمال خواهد شد، گفت: در بعضی از مسیرها از جمله بلوار نماز، تقاطع سیدی، تقاطع دلاوران، تقاطع میدان شهید جوان به سمت بالا، بلوار هاشمیه و وردی های پارک خورشید، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و ورودی های طرقبه و شاندیز، چنانچه تقاضا بیش از ظرفیت مجاز مسیر و حاشیه مسیر باشد، محدودیت هایی اعمال خواهد شد.

امیدوار تصریح کرد: در حال حاضر از ساعت 14 در بلوار نماز از سمت تقاطع ایمان، محدودیت اعمال شده ولی بقیه مسیرها در حال حاضر باز است و تا زمانی که ظرفیت معابر اشباع نشود محدودیتی اعمال نخواهد شد.

وی افزود: در بلوار سرافرازان فعلا محدودیتی نداریم، اما چنانچه بار ترافیکی به سمت کوهستان ها و ارتفاعات جنوبی افزایش یابد، مجبوریم از تقاطع سرافرازات 39 به بالا محدودیت ایجاد کنیم.

رییس پلیس راهور خراسان رضوی خاطر نشان کرد: طول بلوار هاشمیه به سمت پارک خورشید در قسمت هایی در حاشیه خیابان فضای باز داریم، در حاشیه خیابان توقف مطلقا ممنوع است و خودروهایی که در این حاشیه توقف داشته باشند، توقیف آن ها در سامانه ثبت خواهد شد.

وی ادامه داد: خودروهایی که هنجارشکنی کرده و مزاحمت ایجاد کنند، ممکن است در آن مقطع با آن ها برخورد نشود، ولی در سامانه ثبت و بعد فراخوان شده و خودرو توقیف می شود و خودروهای توقیف شده تا بعد از عید در توقیف خواهد بود.

امیدوار تاکید کرد: تمام تلاش ما بر این است که عصر امروز که مردم به هر دلیلی می خواهند با فراغ بال از لحظات پایانی سال لذت ببرند، مزاحمتی برای آن ها ایجاد نشود و به راحتی از طبیعت استفاده کنند.

وی یادآور شد: ما با طبیعت رفتن هیچ مشکلی نداریم، با پارک حاشیه مجاز که مزاحمتی ایجاد نکند هم هیچ مشکلی نداریم، اما افرادی که بخواهند از خودرو به عنوان تفریح در سطح معابر استفاده کنند و گرفتاری و مزاحمت برای مردم ایجاد کنند، بیشتر هدف ما هستند، بنابراین از مردم می خواهیم نهایت همکاری با ما را داشته باشند تا مجبور به برخورد با آن ها نشویم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محدودیت ترافیکی در مشهد همزمان با چهارشنبه سوری/خودرو های هنجارشکن توقیف می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محدودیت ترافیکی در مشهد همزمان با چهارشنبه سوری/خودرو های هنجارشکن توقیف می شوند"، کلیک کنید.