آرتتا: بازی لیورپول – سیتی برای ما اهمیت ندارد

آرتتا: بازی لیورپول - سیتی برای ما اهمیت ندارد

سرمربی آرسنال عنوان کرد برایش مهم نیست که چه تیمی در دیدار یک شنبه بین لیورپول و منچسترسیتی پیروز شود.

به گزارش چراغونی، توپچی ها دو امتیاز نسبت به لیورپول صدرنشین و یک امتیاز نسبت به منچسترسیتی کم تر دارند و در رده دوم قرار گرفته اند.  تیم آرتتا در صورتی که شنبه در ورزشگاه امارات برنتفورد را شکست دهد، می تواند به طور موقت به صدر برسد. تساوی بین لیورپول و سیتی نیز آرسنال را در صدر نگه می دارد. آرتتا تلاش می کند به انتظار 20 ساله آرسنال برای بالا بردن جام قهرمانی لیگ برتر پایان دهد.

توپچی ها از ابتدای سال جاری میلادی در هر هفت بازی پیاپی در لیگ پیروز شده اند،  31 گل به ثمر رسانده و تنها سه گل دریافت کرده اند. آن ها به اولین تیم تاریخ لیگ برتر تبدیل شده اند که در سه بازی خارج از خانه متوالی پنج گل یا بیش تر به ثمر می رسانند.

مایکل آرتتا پیش از این دیدار با برنتفورد به اسکای گفت: ما فقط باید روی بازی خودمان تمرکز کنیم و تلاش کنیم تا برنده شویم. من یک شنبه با بچه هایم می نشینم و از تماشای بازی دو تا از بهترین تیم های اروپا لذت می برم. سرنوشت قهرمانی دست ما نیست و باید تنها به بازی خودمان فکر کنیم.

او در بخش بعدی افزود: ما می خواهیم بهتر از جایی که الان هستیم باشیم. باید به بهتر شدن ادامه دهیم. الان تنها باید به دیدار با برنتفورد فکر کرد.

آرسنال در حال حاضر با 61 امتیاز در رده سوم لیگ برتر قرار دارد. توپچی ها یک امتیاز کمتر از منچسترسیتی – که در رده دوم ایستاده است – و دو امتیاز کمتر از لیورپول صدرنشین دارند. آن ها با زدن 68 گل و دریافت 23 گل در مقایسه با منچسترسیتی که 62 گل زده و 27 گل دریافت کرده و لیورپول که 64 گل زده و 25 گل دریافت کرده است عملکرد بهتری داشته اند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آرتتا: بازی لیورپول – سیتی برای ما اهمیت ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آرتتا: بازی لیورپول – سیتی برای ما اهمیت ندارد"، کلیک کنید.