عامل حذف استقلال از راه رسید؛ پسر پرسپولیسی که ناگهان در تیمش هشت پا شد!

عامل حذف استقلال از راه رسید؛ پسر پرسپولیسی که ناگهان در تیمش هشت پا شد!

آفتاب نیوز :

مس رفسنجان با هدایت محرم نویدکیا کاملاً متحول شده و آن ها نه تن ها از روز های بحرانی ابتدای فصل گذر کرده اند، بلکه حالا رفته رفته در قامت یک مدعی در حال قد علم کردن هستند. البته که فاصله 10 امتیازی مسی ها تا 5 تیم برتر جدول باعث شده تا آن ها را دشواری را در مقابل خود ببیند، اما 4 نمایش اخیر نارنجی پوشان با هدایت محرم نویدکیا، هواداران مس را به آینده ای درخشان در فصل جاری امیدوار کرده است. نویدکیا البته از شرایط مالی تیمش ناراضی است و همین مسیله باعث شده تا بحث جدایی زودهنگام این سرمربی جوان مطرح شود.

نویدکیا در دوران کوتاه حضورش در مس توانسته بازیکنان پرشماری را احیا کند و آن ها را به فرم ایده آل شان نزدیک کند که یکی از مهم ترین بازیکنان احیاشده مس، حامد لک است؛ دروازه بان باتجربه ای که سابقه سال ها حضور در خط دروازه تیم های مطرح از جمله پرسپولیس را در کارنامه خود دارد و حالا برای دومین فصل پیاپی در جمع نارنجی پوشان رفسنجانی کار خود را پیش می برد. لک تا پیش از حضور نویدکیا در مس، روز های پرنوسان و عمدتاً ناموفقی را پشت سر گذاشت، اما حضور این سرمربی جوان و البته مربی دروازه بانان کاربلدی مانند رحمان احمدی باعث تغییر معادلات به سود دروازه بان 33 ساله شده است.

408 دقیقه کلین شیت توامان با کمک به حذفِ استقلال!

حامد لک تا پیش از آنکه محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان شود، در 10 مسابقه در خط دروازه مسی ها در فصل جاری حضور پیدا کرده بود که 14 بار دروازه اش باز شده بود و تنها 3 کلین شیت در کارنامه لک دیده می شد. بعد از تغییر و تحولات در کادرفنی، شرایط کاملاً متفاوت برای لک پیش رفته و او توانسته با ثبت کلین شیت های سریالی کار خود را پیش ببرد. آخرین گل دریافتی لک در یک مسابقه رسمی در نبرد با پرسپولیس در هفته پایانی نیم فصل نخست بود و بعد از آن دیگر دروازه مس با در حضور حامد لک فرو نریخته است.

دروازه بان باتجربه مسی ها بعد از آنکه در دقیقه 42 نبرد با پرسپولیس مقابل شهاب زاهدی تسلیم شد، دیگر گل نخورده و توانسته رکورد 408 دقیقه کلین شیت را به ثبت برساند. او بعد از نبرد با پرسپولیس، در مقابل تیم های هوادار تهران، نساجی مازندران، شمس آذر قزوین و استقلال تهران در خط دروازه مس رفسنجان قرار گرفت و توانست کلین شیت کند. اوج درخشش او شب گذشته مقابل آبی پوشان پایتخت بود که توانست 4 مهار داشته باشد که مهم ترین مهار او در لحظه زدن ضربه پنالتی توسط صالح حردانی بود که لک توانست مسیر توپ حردانی را درست تشخیص بدهد و در مسیر صعود مسی ها به جمع 16 تیم برتر جام حذفی و کنار رفتن استقلال از گردونه رقابت های حذفی درخشید.

به دنبال تکرار خاطره رویایی در پرسپولیس!

لک در دوران حضورش در مس رفسنجان و پرسپولیس، سابقه ثبت 4 کلین شیت پیاپی را در کارنامه خود دارد، اما بهترین رکورد او در لیگ بیستم به ثبت رسید؛ به طوری که او توانست در 5 بازی پیاپی مقابل تیم های تراکتور تبریز، پیکان تهران، گل گهر سیرجان، سایپا تهران و صنعت نفت آبادان دروازه پرسپولیس را بسته نگه دارد و رکورد 600 دقیقه کلین شیت پیاپی را از خود به جای گذاشت و حالا دروازه بان باتجربه و 33 ساله به دنبال تکرار رکورد درخشان خود است.

مس رفسنجان تا پایان سال 1402 باید به مصاف تیم های تراکتور تبریز، آلومینیوم اراک و ذوب آهن اصفهان برود و حامد لک با توجه به فرم درخشانی که دارد، این فرصت را دارد تا بتواند رکورد درخشان خود در لیگ بیستم را تکرار کند. جالب آنکه او در نیم فصل نخست مدعیِ دستکش طلایی لیگ بیست وسوم هم نبود، اما حالا بعد از تغییر و تحولات انجام شده در مس و درخشش های سریالی حامد لک، شرایط به سود او تغییر کرده و این دروازه بان باتجربه با حفظ روند درخشان خود می تواند در مسیر دستکش طلایی تلاش کند.

منبع: فوتبال360

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عامل حذف استقلال از راه رسید؛ پسر پرسپولیسی که ناگهان در تیمش هشت پا شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عامل حذف استقلال از راه رسید؛ پسر پرسپولیسی که ناگهان در تیمش هشت پا شد!"، کلیک کنید.