برگزاری مراسم جشن نیکوکاری در 5600 مدرسه اصفهان

برگزاری مراسم جشن نیکوکاری در 5600 مدرسه اصفهان

چراغونی/اصفهان مدیر سازمان دانش آموزی استان اصفهان از برگزاری جشن نیکوکاری در 5600 مدرسه استان اصفهان با مشارکت یک میلیون دانش آموزان این استان خبر داد.

به گزارش چراغونی و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، اکبر رحمتی، مدیر سازمان دانش آموزی استان اصفهان در گفت وگو با روابط عمومی اظهار کرد: در آستانه فرارسیدن عید نوروز، به رسم نیکوکاری و نوع دوستی، جشن نیکوکاری هم زمان با سراسر کشور در کلیه مدارس استان و مراسم نمادین استانی در دبستان اسدی مدیرت آموزش و پرورش ناحیه 6 اصفهان برگزار می شود.

وی از برگزاری جشن نیکوکاری با همکاری کمیته امداد و آموزش و پرورش در سطح مدارس استان اصفهان خبر داد و افزود: در جشن نیکوکاری جمع آوری کمک های نقدی مدنظر در کنار هدف یعنی اصلی اشاعه فرهنگ احسان و نیکوکاری مدنظر است؛ جشن نیکوکاری تمرین انسان دوستی است که باید دانش آموزان از همان ابتدای تحصیل در مدرسه فراگیرند و به یاد داشته باشند بنی آدم اعضای یکدیگرند و چنانچه فردی دچار مشکل شود وظیفه ماست که به یاری او بشتابیم.

مدیر سازمان دانش آموزی استان اصفهان با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری در 5600 مدرسه سراسر استان اصفهان و با مشارکت یک میلیون دانش آموز استان برگزار خواهد شد، ادامه داد: همچنین علاوه بر دانش آموزان کادر مدارس از جمله مجموعه مدیریت و معلمین گرامی نیز در برگزاری جشن عاطفه ها مشارکت فعال دارند.

وی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت دانش آموزان و مربیان پیشتاز سازمان دانش آموزی برای ترویج کار خیر در مدارس می تواند بسیار تاثیرگذار است.

وی خاطرنشان کرد: کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده از خیران و دانش آموزان و نیک اندیش استان با رعایت حفظ عزت نفس و کرامت انسانی در مدارس با اولویت دانش آموزان نیازمند همان مدرسه در بین دانش آموزان توزیع شد.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری مراسم جشن نیکوکاری در 5600 مدرسه اصفهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری مراسم جشن نیکوکاری در 5600 مدرسه اصفهان"، کلیک کنید.