فرهاد مجیدی در آستانه حضور در یک تیم اماراتی

فرهاد مجیدی در آستانه حضور در یک تیم اماراتی

به گزارش خبرگزاری چراغونی؛ فرهاد مجیدی که پس از کسب قهرمانی بدون شکست با استقلال، توانست به عنوان سرمربی، راهی لیگ امارات شود، در نهایت پس از یک فصل و نیم امروز از این تیم جدا شد. اگر چه مجیدی در امارات شروعی خیره کننده داشت، اما در ادامه، اوضاع به کام او خوب پیش نرفت تا در نهایت در توافقی دو طرفه، همکاری اولین سرمربی لژیونر ایرانی با باشگاه اماراتی به پایان برسد.

به گزارش ورزش سه، در روزهای گذشته و در شرایطی که اوضاع برای مجیدی در امارات خوب پیش نمی رفت، شایعاتی در فوتبال ایران به راه افتاده بود که حاکی از بازگشت قریب الوقوع فرهاد به لیگ برتر بود؛ اما مدیر برنامه های فرهاد مجیدی امروز در گفت و گویی تمام شایعات پیرامون بازگشت مجیدی به لیگ برتر ایران را تکذیب کرد.

او به خبرنگار ما گفت: «جدایی فرهاد و اتحاد کلبا خواست طرفین بود و امروز در یک نشست دوستانه، طرفین به این همکاری پایان دادند، اما به طور حتم این پایان کار مجیدی در امارات نخواهد بود.»

محبوبیت مجیدی در امارات به سال های دور و دوران بازیگری اش در فوتبال این کشور باز می گردد و او توانسته این محبوبیت را تا به امروز در امارات حفظ کند، اتفاقی که باعث می شود تا جایگاه مجیدی حتی با کسب نتایج اخیر هم متزلزل نباشد. مدیربرنامه های سرمربی سابق استقلال در این خصوص تاکید کرد: «فرهاد نه تنها برنامه ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد، بلکه احتمالا به زودی با تیم جدیدش قرارداد امضا خواهد کرد.»

این می تواند بمب خبری جدید در فوتبال ایران و امارات باشد و باید به زودی شاهد یک انتقال هیجان انگیز در نیمکت یکی از تیم های اماراتی باشیم، مسیله ای که مدیر برنامه های مجیدی هم از آن خبر می دهد: «صحبت های مقدماتی انجام شده و فکر می کنم در روزهای آینده فرهاد مجیدی با تیم جدیدی در لیگ امارات قرارداد امضا خواهد کرد، شرایط برای همکاری او در فوتبال امارات فراهم است و آنچه که به طور قطع می توانم بگویم این است که مجیدی فعلا برنامه ای برای بازگشت به ایران ندارد.»

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرهاد مجیدی در آستانه حضور در یک تیم اماراتی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرهاد مجیدی در آستانه حضور در یک تیم اماراتی"، کلیک کنید.