پیام رادان پس از پایان رای گیری؛ انتخابات با نشاط و در امنیت برگزار شد

پیام رادان پس از پایان رای گیری؛ انتخابات با نشاط و در امنیت برگزار شد

فرمانده کل انتظامی کشور در پیامی که پس از مهلت اخذ آرا در انتخابات جمعه، 11 اسفندماه منتشر کرد، ضمن قدردانی از مردم از برگزاری این انتخابات در نشاط و امنیت خبر داد.

به گزارش چراغونی، سردار احمدرضا رادان پس از پایان مهلت اخذ آرا در انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در پیامی که در اختیار چراغونی قرار گرفته است، نوشت: « ملت ایران در حماسه ای ماندگار، عظمت، بصیرت، اقتدار و اراده بی همتا را به میدان آوردند و  آرمان ها و آرزوهای خود را در برگه های اخذ رای نوشته و به صندوق آرا ریختند تا مثل همیشه پایِ کارِ انقلاب بایستند.

خداوند منان را شاکریم که بار دیگر تلاش های شبانه روزی و بی وقفه فرزندان شما در مجموعه بزرگ فراجا به بار نشست و شاهد برگزاری انتخاباتی با نشاط در عین آرامش و امنیت بودیم. با تقسیم وظایف صورت گرفته در سازمانِ انتظام بخش فراجا با الطاف الهی و اِشراف اطلاعاتی، کیانِ ایرانِ اسلامی امن بود. بی تردید مشارکت بسیار خوب مردم در انتخابات مجلس  شورای اسلامی و خبرگان رهبری، دوستان واقعی ایران و اسلام را شاد و دشمنان را مایوس و ناراحت کرد.

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از یکایک نامزدهای محترم و ستادهای آنان که مردم را دعوت به حماسه آفرینی در فضایی عاری از هر نوع حاشیه و تنش کرده و همچنین موازین و قوانین انتخاباتی را مد نظر قرار داده بودند تشکر می کند.

در همین جا ضمن تقدیر از حضور پرشور و شعور مردم در این صحنه انتخاباتی از همه دستگاه های امنیت ساز، سربازان گمنام امام زمان(عج)، سپاه، ارتش، بسیجیان دلاور و یکایک کارکنان پرتلاش انتظامی و خانواده های گرامی شان که در این ماموریتِ ستُرگ، نقش خود را در کمال دقت ایفا کرده و امنیت آفرین این صحنه عظیم ملی شدند، صمیمانه قدردانی و آرزوی توفیق روزافزون برایِ مردمِ قهرمان و با صلابتِ ایران را دارم.»

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام رادان پس از پایان رای گیری؛ انتخابات با نشاط و در امنیت برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام رادان پس از پایان رای گیری؛ انتخابات با نشاط و در امنیت برگزار شد"، کلیک کنید.