نگاهی به آمار گلر های ذخیره بیرانوند/ رفیعی منجی پرسپولیس می شود؟

نگاهی به آمار گلر های ذخیره بیرانوند/ رفیعی منجی پرسپولیس می شود؟

آفتاب نیوز :

پرسپولیس عصر امروز و از هفته هجدهم لیگ برتر باید به مصاف ذوب آهن اصفهان برود. سرخپوشان در حالی در این بازی حضور پیدا می کنند که علیرضا بیرانوند را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند و قرار است امیر رفیعی برای اولین بار درون دروازه تیم اوسمار قرار بگیرد.

سرخپوشان در سال های اخیر ثبات نسبتا خوبی درون دروازه خود داشته اند و به جز گلر شماره یک، حتی در خصوص دروازه بان دوم هم کمترین تغییر را داشته اند. بوژیدار رادوشویچ و احمد گوهری در سال های اخیر ذخیره های علیرضا بیرانوند بودند که دروازه بان کروات 23 بازی و گوهری تنها یک بازی به جای بیرانوند داشته اند.

رادوشویچ در 23 بازی که انجام داده 12 گل خورده و گوهری هم فصل قبل پس از اخراج بیرانوند مقابل آلومینیوم اراک، در بازی با صنعت نفت آبادان به میدان رفت که بازی با برتری 2 بر یک سرخ پوشان تمام شد. بیرانوند قبلا هم یک بار در لیگ شانزدهم بازی با ذوب آهن در اصفهان را از دست داده بود که پرسپولیس در حضور رادوشویچ با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

امیررضا رفیعی جوان حالا سومین دروازه بان ذخیره بیرانوند در پرسپولیس محسوب می شود و در بازی با ذوب آهن قرار است از دروازه سرخ ها حراست کند. ماموریتی که موفقیت یا عدم موفقیت در آن می تواند نقش مهمی در آینده این دروازه بان جوان ایفا کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نگاهی به آمار گلر های ذخیره بیرانوند/ رفیعی منجی پرسپولیس می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نگاهی به آمار گلر های ذخیره بیرانوند/ رفیعی منجی پرسپولیس می شود؟"، کلیک کنید.