معرفی استعدادهای برتر سالمندان تهرانی در «گنجینه های شهر»

معرفی استعدادهای برتر سالمندان تهرانی در «گنجینه های شهر»

مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: نخستین رویداد استعدادیابی جهان دیدگان شهر تهران با عنوان «گنجینه های شهر»، گامی برای تبدیل استعدادهای بالفعل به بالقوه سالمندان تهران بود که در سال های آینده توسعه خواهد یافت.

به گزارش چراغونی، حمید صاحب در آیین اختتامیه نخستین رویداد «گنجینه های شهر» تهران که در تالار ایوان شمس برگزار شد، افزود: شهرداری برای نخستین بار دارد از پوسته قدیمی خود خارج می شود و به موضوعات فرهنگی و اجتماعی و هنر و هنرمندان توجه جدی می کند. 

وی افزود: رویداد «گنجینه های شهر تهران» به عنوان نخستین رویداد استعدادیابی سالمندان شهر تهران برای اولین بار این ماموریت را پیدا کرده است که بخشی از هنرمندان جهان دیده شهر تهران را گرد هم بیاورد. 

ارسال 12 هزار اثر به گنجینه های شهر 

مدیرکل سلامت شهرداری تهران استقبال از نخستین رویداد گنجینه های شهر را بی سابقه عنوان کرد و گفت: در نخستین جشنواره بالغ بر 12 هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال و از این تعداد 400 اثر به مرحله نهایی راه یافته است که در نهایت از این تعداد 90 اثر منتخب در 7 رشته با رای هیات داوران برگزیده و تجلیل شدند.

صاحب با بیان اینکه هنر هنرمندان «جهان دیده» در این رویداد نشان از طراوت و جوانی روح شرکت کنندگان است، اظهار کرد: جان جهان هرگز پیر و فرتوت نمی شود گرچه ممکن است تن پیر شود اما، این پیر شدن به معنای خستگی و از پا افتادن نیست.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل سلامت شهرداری تهران، وی با بیان اینکه برای برگزاری این رویداد بیش از 10 ماه کار کارشناسی انجام شده است، از فعال نبودن دستگاه های متولی در این حوزه انتقاد کرد و گفت: انتظار می رود در سال های آینده دستگاه هایی که به شکل مستقیم در حوزه سالمندان ماموریت و مسیولیت دارند نقش آفرینی بیشتری برای برگزاری باشکوه تر این رویداد داشته باشند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی استعدادهای برتر سالمندان تهرانی در «گنجینه های شهر»" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی استعدادهای برتر سالمندان تهرانی در «گنجینه های شهر»"، کلیک کنید.