ثبت درخواست غیرحضوری ملت کارت از طریق همراه بانک ملت

ثبت درخواست غیرحضوری ملت کارت از طریق همراه بانک ملت

امکان ثبت درخواست غیرحضوری ملت کارت از طریق همراه بانک ملت فراهم شد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری چراغونی، در راستای کاهش مراجعات حضوری به شعب، علاوه بر سامانه های «پیشخوان الکترونیک» و «بانکداری اینترنتی»، امکان ثبت درخواست صدور ملت کارت از طریق «همراه بانک ملت» نیز فراهم شد.

بر این اساس تمامی مراحل ثبت درخواست، صدور، فعال سازی و دریافت رمز ملت کارت، بدون نیاز به حضور مشتری در شعبه قابل انجام است و پس از ثبت «درخواست صدور ملت کارت» و انتخاب روش «تحویل در نشانی مشتری»، عملیات صدور ملت کارت مشتری انجام و کارت صادره، از طریق پست به نشانی مورد نظر مشتری ارسال می شود.

شایان ذکر است نشانی محل دریافت کارت به صورت پیش فرض براساس اطلاعات موجود در سامانه متمرکز است اما در هنگام ثبت درخواست، امکان ویرایش نشانی برای مشتری فراهم شده است.

همچنین با هدف ترویج فرهنگ استفاده از خدمات غیرحضوری، هزینه های کسر شده از حساب مشتری بابت صدور و ارسال پستی ملت کارت صرفاً یک بار برای هر حساب تا اطلاع ثانوی در پایان روز کاری به حساب مشتری عودت می شود و رایگان خواهد بود.

بر اساس این گزارش، تمامی خدمات فوق درصورت انتخاب روش تحویل در نشانی مشتری، از طریق سامانه پیشخوان الکترونیک به صورت غیرحضوری قابل دریافت است، اما در صورت انتخاب روش تحویل در شعبه در سامانه پیشخوان الکترونیک، مشتری باید به باجه صدور آنی کارت در شعبه انتخاب شده مراجعه کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت درخواست غیرحضوری ملت کارت از طریق همراه بانک ملت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت درخواست غیرحضوری ملت کارت از طریق همراه بانک ملت"، کلیک کنید.