بازداشت 2 شرور که در تهرانپارس تیراندازی کردند

بازداشت 2 شرور که در تهرانپارس تیراندازی کردند

آفتاب نیوز :

روز گذشته ماموران پایگاه چهارم  سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ خبری مبنی تیراندازی دو مرد جوان در محله تهرانپارس را دریافت کرده و متوجه شدند که این دو نفر با سلاح گرم اقدام به برهم زدن آرامش و ایجاد رعب و وحشت و همچنین قدرت نمایی در این محله کرده اند.

در ادامه و به محض وصول این خبر، بلافاصله پیگیری موضوع  در دستورکار ماموران سازمان اطلاعات پلیس پایتخت قرار گرفت و آنان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متوجه شدند که عاملان این قدرت نمایی  از اراذل و اوباش شرور منطقه هستند که بوده که سوابق درگیری و شرارت متعددی را در سوابق خود دارند. 

ماموران در ادامه رسیدگی به این پرونده با رصد های اطلاعاتی مخفیگاه متهمان را شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوزهای عملیات، هر دو شرور را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین مخفیگاه متهمان نیز مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن تعدادی سلاح سرد و همچنین سلاح جنگی به همراه فشنگ کشف و ضبط شد.

هر دو متهم دستگیر شده تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود مبنی بر ایجاد رعب و وحشت با هدف قدرت نمایی در این محله اعتراف کردند. پس از آن برای هر دو متهم پرونده ای تشکیل شد و آنان به همراه پرونده متشکله و برای ادامه رسیدگی به روند جرم روانه دادسرا شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت 2 شرور که در تهرانپارس تیراندازی کردند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت 2 شرور که در تهرانپارس تیراندازی کردند"، کلیک کنید.