چه کسانی جایزه اسکار را می دهند؟

چه کسانی جایزه اسکار را می دهند؟

آفتاب نیوز :

«نیکلاس کیج»، «ماهرشالا علی»، «جیمی لی کرتیس»، «برندان فریزر»، «جسیکا لانژ»، «متیو مک کانهی»، «لوپیتا نیونگو»، «آل پاچینو»، «میشل فایفر»، «که هوی کوان»، «سم راکول»، «میشل یو» و «زندایا» به عنوان نخستین گروه از چهره هایی معرفی شدند که در مراسم نود و ششمین دوره جوایز اسکار در 10 مارس در سالن دالبی تیاتر هالیوود، تندیس های اسکار را به برندگان اعطا می کنند.

«اوپنهایمر» به کارگردانی کریستوفر نولان با 13 نامزدی پیشتاز نامزد های اسکار 2024 است و پس از آن «بیچارگان» از «یورگوس لانتیموس» (11 نامزدی)، «قاتلان ماه کامل» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی (10 نامزدی) و «باربی» به کارگردانی گرتا گرویگ (8 نامزدی) دریافت کرده اند.

«داستان آمریکایی»، «آناتومی یک سقوط»، «باربی»، «جاماندگان»، «قاتلان ماه کامل»، «استاد»، «اوپنهایمر»، «زندگی های گذشته»، «بیچارگان» و «منطقه مورد علاقه» نامزد های شاخه بهترین فیلم هستند.

مراسم اعطای جوایز اسکار 2024 روز 10 مارس (بامداد دوشنبه 21 اسفند) در سالن دالبی تیاتر هالیوود با اجرای جیمی کیمل برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چه کسانی جایزه اسکار را می دهند؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چه کسانی جایزه اسکار را می دهند؟"، کلیک کنید.