پیروزی الاتحاد در شب عجیب بنزما/ ادامه یکه تازی الهلال

پیروزی الاتحاد در شب عجیب بنزما/ ادامه یکه تازی الهلال

الاتحاد در شبی که بنزما پنالتی از دست داد و یک گل مردود به ثمر رساند توانست به سختی به پیروزی برسد.

به گزارش چراغونی ، هفته بیست و یکم رقابت های لیگ عربستان با انجام دو بازی به پایان رسید.

ابتدا الهلال یکه تاز جدول رده بندی در ادامه پیروزی های پیاپی خود توانست الاتفاق را از پیش رو بردارد.

تیم جرارد در این بازی خانگی با دو گل برابر الهلال صدرنشین بازی را واگذار کرد تا روند پیروزی های پیاپی الهلال ادامه داشته باشد و این تیم یک رکورد جدید را در تاریخ لیگ عربستان به ثبت رساند.

ساوویچ و سالم الدوسری گل های الهلال را به ثمر رساندند.

در دیگر بازی برگزارشده الاتحاد در شب تلخ بنزما به سختی به پیروزی دست پیدا کرد.

در این بازی بنزما یک گل به ثمر رساند که مردود شد و در ادامه هم یک پنالتی را خراب کرد تا روزهای تلخ او در عربستان ادامه داشته باشد.

الاتحاد تا دقیقه 83 با یک گل از الوحده عقب بود که درخشش عبدالرزاق حمدالله باز هم به داد این تیم و بنزما رسید.

این ستاره مراکشی در دقیقه 83 کار را از روی نقطه پنالتی به تساوی کشاند و در دقیقه 95 روی پاس بنزما گل پیروزی را به ثمر رساند تا الاتحاد به سختی سه امتیاز را کسب کند.

در جدول رده بندی لیگ عربستان الهلال با 59 امتیاز و النصر با 52 امتیازی به ترتیب اول و دوم هستند و الاهلی هم با 43 امتیازی در رده سوم جای دارد.

پایان خبر چراغونی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی الاتحاد در شب عجیب بنزما/ ادامه یکه تازی الهلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی الاتحاد در شب عجیب بنزما/ ادامه یکه تازی الهلال"، کلیک کنید.