پیام انتخاباتی رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا به سربازان

پیام انتخاباتی رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا به سربازان

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا از سربازان برای شرکت پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری دعوت کرد.

به گزارش چراغونی، در متن پیام سردار تقی مهری خطاب به سربازان که مرکز اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی فراجا منتشر کرده، آمده است: « با عرض سلام و ارادت خالصانه به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (ع) و فرمانده کل قوا مدظله العالی و ارواح طیبه شهدا، یازدهم اسفند ماه 1402 مصادف با دوازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری روز سرنوشت ساز ملت ایران برای تقویت و افزایش ضریب امنیت به معنای حقیقی کلمه و پشتوانه قوی برای کارکنان نیروهای مسلح به ویژه سربازان است.»

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در باب شرکت در انتخابات، نوشت: «انتخابات هرچه پرشکوه تر برگزار شود قدرت ملی را به ارمغان خواهد داشت و دستاورد قدرت ملی امنیت ملی است. از این رو حضور پرشور سربازان در کنار مردم در انتخابات، وحدت ملی و انگیزه ملت ایران برای حضور در صحنه را نشان می دهد. سربازان عزیز کشور با حضور پرشور خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نقش موثری در سرنوشت کشور در زمینه های مختلف امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و … خواهند داشت لذا با انتخاب آگاهانه نمایندگان اصلح زمینه ارتقاء رشد اقتصادی، فرهنگی و … در کشور را فراهم خواهندکرد.»

مهری در پایان این پیام نیز نوشت: « از همه مردم عزیز کشورمان می خواهیم مانند سال های قبل پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شرکت کرده و به افراد اصلح رای دهند تا امنیت که ظرف و بستر هرگونه فعالیت اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و کسب و کار است، ارتقاء پیدا کند.»

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام انتخاباتی رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا به سربازان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام انتخاباتی رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا به سربازان"، کلیک کنید.