کیانوش رستمی عزیزدردانه رییس قبلی بود!

کیانوش رستمی عزیزدردانه رییس قبلی بود!

سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: هدف ما المپیک است بنابراین به زودی اعلام می کنیم کسانی که در جام جهانی تایلند شرکت می کنند به چه صورت وزنه خواهند زد.

نواب نصیر شلال در گفت وگو با چراغونی درباره برنامه تیم ملی در جام جهانی تایلند برای علی داودی و مصطفی جوادی بیان کرد: هدف ما المپیک است و این دو نفر در این مقطع زمانی به اینکه بخواهند سنگین وزنه بزنند و افزایش رکورد داشته باشند، نیاز ندارند. این مسیله را که در جام جهانی تایلند بخواهند وزنه های سنگین بزنند یا یک مسابقه نرمال را پشت سر بگذارند، بررسی خواهیم کرد. چون ما باید شرایط بدنی ورزشکار، فاصله زمانی کمی که بین جام جهانی تایلند و المپیک باقی می ماند، همچنین برنامه ریزی خودمان را مد نظر قرار دهیم و سپس تصمیم گیری کنیم.

دهدار با شرایط خوب به تایلند می رود

نصیرشلال در پاسخ به این پرسش که وضعیت دهدار در این مدت که بیرون اردو بود به چه صورت بوده و برنامه برای  او در جام جهانی تایلند به چه صورت است؟ گفت: با رضا دهدار در ارتباط بودیم و اطلاع داریم که شرایطش به چه صورت بوده و تا چه وزنه هایی آمده است. در این یک ماه باقی مانده تا جام جهانی تایلند هم تلاش می کنیم او را به شرایطی برسانیم که عملکرد خوب داشته باشد و سهمیه قطعی کند. در سه ماهه باقیمانده تا المپیک نیز به او کمک می کنیم تا افزایش رکورد داشته باشد و در المپیک خوب ظاهر شود.

وزنه برداری اردوی خارجی می رود؟

او در مورد اینکه وزنه برداری قرار است اردوی خارجی داشته باشد یا خیر؟  تاکید کرد: بستگی به زمان و مکان اردو دارد. باید ببینیم این اردو از لحاظ فنی چه کمکی به تیم ملی می کند. کشوری که قرار است اردو در آنجا باشد و همچنین نفراتی که کنار ما تمرین می کنند خیلی مهم هستند. اگر قرار است اردوی خارجی داشته باشیم، اولویت این است در کشوری باشد که وزنه بردارانش از لحاظ فنی در سطح خوبی باشند.

چهار ماه حساس برای وزنه برداری ایران

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که مدت زمان حدودا چهار ماهه وزنه برداری برای افزایش رکورد کافی است یا خیر؟ تصریح کرد:  باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که بیشترین استفاده را از این مدت زمان باقی مانده ببریم. جام جهانی تایلند را در پیش داریم که اگر بخواهیم با شرایط خاص و خوب شرکت کنیم، حدود 20 – 25 روز تمرینی ما را می گیرد چون 10 روز قبل از مسابقه فرم تمرین تغییر می کند و یک هفته بعد از مسابقه هم نیاز به ریکاوری است. حدود 20 روز آخر مانده به المپیک هم درگیر کارهای حضور در المپیک هستیم بنابراین ممکن است حدود دو ماه از این پنج ماه باقی مانده تا المپیک را از دست می دهیم. بنابراین همه این مسایل را در نظر می گیریم و به صورت قطعی اعلام می کنیم، کسانی که در جام جهانی تایلند شرکت می کنند به چه صورت وزنه خواهند زد.

 رستمی را حذف نکردیم

نصیرشلال در مورد گلایه های کیانوش رستمی مبنی براینکه او را المپیک حذف کردند و رییس فدراسیون چون او را دوست نداشته طردش کرده است، تاکید کرد: ما تصمیمی برای حذف کیانوش رستمی نگرفتیم بلکه خود او در رکوردگیری شرکت نکرد. او در فدراسیون قبلی عزیز دردانه رییس بود و هر چیزی می گفت، پاسخ مثبت می گرفت اما اکنون که در چارچوب مقررات با او صحبت می شود فکر می کند، دوستش ندارند.

پایان خبر چراغونی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کیانوش رستمی عزیزدردانه رییس قبلی بود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کیانوش رستمی عزیزدردانه رییس قبلی بود!"، کلیک کنید.