هنوز سرمربی انتخاب نشده است / مذاکرات فشرده ادامه دارد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

هنوز سرمربی انتخاب نشده است / مذاکرات فشرده ادامه دارد - خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار چراغونی، در روزهای اخیر افرادی بی شماری به عنوان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از سوی برخی رسانه ها اعلام شد و حتی برخی رسانه ها از انتخاب مهدی رحمتی به عنوان سرمربی تیم خبر داده بودند که با اطلاعیه صادر شده از سوی باشگاه فولاد خوزستان، تمام این خبر به نوعی رد شده است.

در اطلاعیه باشگاه فولاد خوزستان اعلام شده است: پیرو شایعات مطرح شده در فضای مجازی، به اطلاع می رساند در روزهای گذشته تلاش های زیادی برای انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال بزرگسالان فولاد خوزستان انجام شده است. باشگاه در این مسیر با گزینه های مورد تایید هواداران مذاکراتی فشرده و طولانی داشت اما با وجود برخی توافقات صورت گرفته در نهایت این مذاکرات به عقد قرارداد منجر نشد و نافرجام ماند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: با توجه به خواسته هواداران عزیز، مبنی بر انتخاب یک سرمربی با رزومه مناسب و در شان باشگاه بزرگ فولاد خوزستان و با علم به اینکه چنین انتخابی در بازه زمانی فعلی امکان پذیر نیست، مدیریت باشگاه تصمیم بر ادامه فعالیت با کادرفنی خوزستانی به رهبری احمد آل نعمه اتخاذ کرده است. باشگاه فولاد خوزستان در شرایط حساس کنونی به سمت هواداران شریف خود دست یاری دراز می کند؛ بدیهی است که بازگشت به دوران پرافتخار بدون همدلی و اعتماد متقابل حاصل نخواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هنوز سرمربی انتخاب نشده است / مذاکرات فشرده ادامه دارد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هنوز سرمربی انتخاب نشده است / مذاکرات فشرده ادامه دارد – خبرگزاری چراغونی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.